Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#34228 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum ma nu i stiti ,vreti sa vi repet pe tradatorii si ho

2015-02-20 07:13

#34227: Conducerea societatii OLTCHIM astia sunt cei de sunt publici si pe site-ul oltchim: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum ma nu i stiti ,vreti sa vi repet pe tradatorii si hotii  

 CONTEXTU, CONTEXTU, SA VINA CONTEXTU!!!! Tu esti ba coaie de socola!

Ba imbecilule, ai ajuns PROSTUL PETITIEI tu si cu fota, ala de se cearta singur ca cucul. 

Inca o data se dovedeste cat de istericat poti fii! Ocupa-te ba vita incaltata de familie, lasa balivernele pe petitie. Ai inceput iar cu BABUINI, CREIER PRAJIT SI SCOS DIN CONTEXT? sa ma cac pe vocanularul tau sarac.

Uitasem....SCOS DIN CONTEXT, ca asa iti place tie, BOULE!

Raspunsuri

Conducerea societatii OLTCHIM astia sunt cei de sunt publici si pe site-ul oltchim:

#34230 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum ma nu i stiti ,vreti sa vi repet pe tradatorii s

2015-02-20 07:17:40

#34228: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum ma nu i stiti ,vreti sa vi repet pe tradatorii si ho 

 BAAAA IMPUTITULE LA CAT AI SPURCAT SI INJURAT AICI......, DENATURAT, DISTORSIONAT, RASTALMACIT, PUS OAMENII PE DRUMURI AIUREA..., OBSTRUCTIONAT, TOATE FANTEZISMELE SI CRETINISMELE INSIRATE...FAPTELE TALE NEMERNICE...., NU-TI ESTE O FARAMA IN CREIER SA CONSTIENTIZEZI CE AI FACUT, DOBITOACA, ANIMALULE... SA MORI TUUU BAAAA..., SA MORI TUU... NU ALTII. AAAAAAAAAAA TE SUPARA FAPTUL CA NU TE CERTI IN CONTINUARE SI SA TE ININJURATURI CU OMUL ALA..., TI-AI GASIT..., SA VA PORCAITI VOI SI SA VA INJURATI CA LA.... , FI AL DRACU TU CU OCHII TAI BELITI SI SCOS DIN CONTEXT.

BAAA NICI PSIHIATRUL NU MAI ARE CE SA-TI FACA LA CATE NEMERNICII AI COMIS.


Musafir

#34231 in gitu mati de nemernic imputit,pai cine a mintit ma oamenii,eu fota sau voi cernevisti lor

2015-02-20 07:24:34

#34228: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum ma nu i stiti ,vreti sa vi repet pe tradatorii si ho 

 ne ati tradat pt. niste zlotii si mai aveti tupeu,ho fraiere ca vedeti voi pe dracu,un pic mai aveti.