Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33893 Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca?

2015-02-13 17:26

#33891: CREANTE OLTCHIM. - Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca? 

 Hai sa te lamuresc o chestie, ca sa nu mai fie cazul sa apari si sa imi dai lectii de etica si de mod de abordare a problemei. Apreciez ca incerci sa imi explici unele lucruri, dar o faci neconcordant cu ce precizam eu mai devreme. Eu explicat individului de mai devreme, care parea extrem de surprins ca mai sunt, stupoare, unii care mai si lucreaza. Cum la fel de bine sunt indivizi xare nu si-ar misca curul sa lucreze prin detasare la o sectie functionala. Nu imi varati mie vrajeli de 2 lei, cunosc situatia mai clar decat multi, fiind si implicat in probleme de genul asta. Sa vina pleasca ala de mai devreme cu invective de genul: "baiete", sa o lase mai domol.

Raspunsuri


Musafir

#33894 SUNT DE ACORD CU TINE PLEASCA [IN PROBLEME]dar cu munca nu le ai.

2015-02-13 17:29:30

CREANTE OLTCHIM.

#33897 Re: Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca?

2015-02-13 17:33:52

#33893: - Re: Re: Re: ba mucea,tu cu ce te ocupi ma de te dai asa rau peste cap cu munca? 

 Nu ai observat ca nu este tema de ati da tie o lectie, presupun ca ai observat ca nu am nimic impotriva muncii si celor care muncesc. In combinatul chimic OLTCHIM  daca vorbim de el,  s-au rulat si se detaseaza persoane si a fost haos pe acest aspect, numai ca vin cu alta completare de care tu nu ti cont, pe unii nu ai voie pe lege sa-i muti din acele puncte de lucru, daca esti din combinat sti la ce ma refer, trebuie sa asiguri permanenta si supraveghere, daca faci referire la alte aspecta sa sti ca au fost detasari, in noul plan de reorganizare se va cuprinde si astfel de aspecte ca sa dispara definitiv aceste discutii si o sa fie foarte bine reglementate... Nu-ti vara nimeni aiureli, ai observat si observi, numai sa nu ne arunci tu vrajeli te rugam frumos.