Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE OLTCHIM.

#33593 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:04

#33588: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

 EU NU AS MAI SCRIE INSA S-A DORIT O MANIPULARE SI AICI PE PETITIE, CHIAR ZILELE TRECUTE..., MONSTRU LEPROS STIE CE A INCERCAT SA COMITA, DACA SI AICI SI MAI DEVREME IN SCRIS ACUM PUBLIC..., EL TOT CU SCOATEREA DIN CONTEXT, NE-A INCAIERAT SI DEMONIZAT PE TOTI...., NU MAI SCRIU CE S-A INTAMPLAT...AU MURIT OAMENI .... DE SUPARARE, ALTII S-AU IMBOLNAVIT EI FIZIC PENTRU  CA ACEST MONSTRU LE-A SPUS CRETINISME SI  CE NE SCRIE  CONTINUU AICI INTOXICANDU-I CU TAMPENII, BALIVERNE SI CRETINISME...

Raspunsuri


Musafir

#33605 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 22:19:45

#33593: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 bai omule esti bolnav rau, te inteleg , ai numai scenarii de tine stiute in cap. Nu sunt bai omule decat un disponibilizat ca si tine care sufera din cauza nedreptatilor facute de guvernul Romanie inpreuna cu adm. judiciar. Ce dracu ma iei tu cu legea insolventei si cu legile tale cand legea era una singura si aceia era "legea partilor" si trebuia respectata. Cum sa nu fiu suparat si dezamagit de toti si toate cand eu /noi trebuia sa avem banii pe card chiar la data disponibilzarii si tu ma iei cu planurile si legile tale. 

In rest poti sa postezi sa copiezi si sa te repeti ca un papagal cand vrei si ce vrei ca nu ma intereseaza atata timp cat nu te bagi in seama cu mine. In rest dupa ce ne vom lua drepturile cred chiar ca putem bea o apa plata impreuna