Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE OLTCHIM.

#33560 Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 21:33

#33557: - Re: CREANTELE OLTCHIM.

 LA CATE AI PIERDUT CE PRECIZIE MAI AI TU..., CE POTI TU SA MAI AFIRMI, NIMIC...BAAAAAA NIMIC, ESTI LEPROSUL SCOS DIN CONTEXT!!!!!!!!

AI FRAIERIT PE ALTI SI STI CE TE URMARESTE..., TI-O VEI LUA PE LIMBA TA SI ALTORA CA TINE... SARMANII OAMENI ACUM NU STIU..., VOR VEDEA ATUNCI CAND O SA  FIE SA LI SE OFERE CREANTA SALARII DIN ACTE CA NU AU NIMIC,  UNII DIN DISPONIBILIZATI  PUTINII MANIPULATI SI PACALITI DE TINE SI HOTURILE TALE...., MAI SI RECUNOSTI CA STI..., AI DREPTATE..., NENOROCITULE.....SA TE VEDEM CUM VEI FI ATUNCI. ESCROCULE, LEPROSULE, HOITULE, JAGARDEA, ... MIZERIE NENOROCITA.

 

CREANTELE OLTCHIM SUNT  CONFIRMARE CA AM AVUT DREPTATE, IAR TU AI MANCAT LATURI..., PAPA TOT.

Bursa de Valori Bucuresti, in data de 20 ianuarie:

5 februarie 2015 - propunerea planului de reorganizare si depunerea acestuia;

 

9 februarie 2015- publicarea in Buletinul Procedurilor de Insolventa a anuntului referitor la planul de reorganizare;

 

2 - 10 martie 2015 - votarea planului in cadrul adunarii creditorilor;

in termen de 15 zile de la depunerea la tribunal a procesului-verbal al adunarii creditorilor, prin care planul a fost aprobat, judecatorul sindic trebuie sa se pronunte asupra confirmarii acestuia. 

Raspunsuri


Musafir

#33566 Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 21:37:47

#33560: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 Acum pe bune, colegule, ai facut o pasiune pentru expresia "SCOS DIN CONTEXT" ??? SINCER, DEVII OBOSITOR, DA-O INCOLO DE TREABA! Legat de planul de reorganizare, ramane sa vedem cand si in ce conditii se va pune in aplicare.

Si apropo, ai un limbaj tata......

Si inca ceva, TE ROG NU MA CONFUNDA CU CEI CU CARE TE CERTI! MULTUMESC.


Musafir

#33576 Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-09 21:46:44

#33560: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 "CREANTELE OLTCHIM, CONFIRMARE."

Refuzi sa raspunzi in continuare la intrebarile la care nu ai raspuns , dar o tii in continuare precum cucul cantecul. Te-am intrebat "cand iti vei primii creantele". Nu crezi ca planul de reorganizare trebuia sa cupribda criterii si termeni certi? Ce plan de reorganizare e ala in care se regasesc doar ipoteze? TE ROG FA-MA SA IMI SCHIMB IMPRESIA DESPRE TINE. In primul rand mai inlocuieste din cuvintele pe care le repeti obsesiv, incerca sunt convins ca poti mai mult. Si bolnavii de autism mai progreseaza , esti penibil