Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE OLTCHIM.
Musafir

#33288 Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA

2015-02-05 19:44

#33287: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 POT FI DEACORD CU TINE INSA N-AI INTELES UN ASPECT. PLANUL RESPECTIV ARE MULTE CUNOSCUTE ACUM SI MULTE NECUNOSCUTE, EL POATE FI MODIFICAT SI DUPA APROBARE, MA REFER LA PLANUL DE REORGANIZARE, NU SI TABELUL DE CREANTE CARE ESTE BATUT IN CUIE SI IN MOD SPECIAL SI PRIORITARI SALARIATII, ATENTIE MARE!!!!!  IAR CE ESTE IN TIMPUL INSOLVENTEI SE ACHITA SI CE ESTE INAINTE SE ACHITA IN LIMITA LEGII SI CONFORM DECIZIILOR LUATE, SALARIATII SUNT PRIORITARI SI PROTEJATI DE TOATE LEGILE  ROMANESTI SI INTERNATIONALE, IAR CEEA CE SPUI TU S-A LUAT IN CALCUL, NUMAI CA DORESC SA VAD SI EU OLTCHIM CUM O SA RASPUNDA CELORLATI CREDITORI SI AI VAZUT CE COADA ESTE IN URMA NOASTRA.... ADMINISTRATORII JUDICIARI SI CONDUCEREA POT FI TRASI LA RASPUNDERE PENTRU SABOTAJ SI SPOLIERE DACA COMIT ILEGALITATI, IAR JUDECATORUL-SINDIC TREBUIE SA APROBE ACHITARI, RESTUL RAMAI LA CANCANUL TAU SI INTERPRETARILE SCOASE DIN CONTEXT...

IN LEGE, NU EXISTA TERMEN DE RATE, ESALONARI SAU ALTE FORME DE ABUZ, LEGE. ATENTIE MARE !!!!

 DECIZIA RAMANE SUVERANA LA JUDECATORUL-SINDIC DUPA CE AGA APROBA.

 

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

CITEZ DIN PLANUL DE REORGANIZARE:

" Pe toata perioada de aplicare a Planului de reorganizare, acesta poate sa fie modificat, conform art. 101, alin. 5 din Legea nr. 85/2006, in ipoteza in care premizele care au stat la baza intocmirii acestuia nu mai corespund cu situatia curenta a debitorului sau au fost identificate noi mecanisme de acoperire a masei credale."

Raspunsuri


Musafir

#33293 Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA

2015-02-05 20:51:55

#33288: CREANTELE OLTCHIM. - Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA 

"POT FI DEACORD CU TINE INSA N-AI INTELES UN ASPECT........"

iti spun eu, fi de acord cu mine ca nu vorbesc prostii si nici nu bat campii, de fapt ai sa vezi. De nu va fi ca mine am sa imi cer scuze public si mai mult de atat o sa declar public ca sunt cel mai mare prost din istoria contemporana a Romaniei