Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#32643 Re: Re: Re: Re: Re: SUGACII PARTIDELOR POLITICE MUCLESSSS...

2015-01-25 13:47

#32641: - Re: Re: Re: Re: SUGACII PARTIDELOR POLITICE MUCLESSSS... 

 Sunt de acord ca situatia si stirile legate de Oltchim nu sunt deloc placute ochiului, dar e pacat sa mai improscam cu fel si fel de cuvinte porcoase pe o petitie ce si-a dorit a avea alt scop. Daca va supara cineva, il ignorati. Ignoranta e mai dureroasa decat orice. Raspunzandu-i urat, este exact ce isi doreste si unde ajungem? La o petitie plina de cuvinte urate. Ce credibilitate mai exista? 

Nu stiu de unde ati tras concluzia ca eu iau apararea celui de mai devreme. La fel de urat scrie si el. M-am adresat dvs in speranta ca exista intelegere. Cine este doamna Marcela?

Raspunsuri

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA LA SC. OLTCHIM SA.
Musafir

#32645 Re: Re: Re: Re: Re: Re: SUGACII PARTIDELOR POLITICE MUCLESSSS...

2015-01-25 13:50:21

#32643: - Re: Re: Re: Re: Re: SUGACII PARTIDELOR POLITICE MUCLESSSS... 

 Nu se poate doamna ignora, nu se poate pe banii nostri sa se ignore ceva. Nu numai ca s-a raspuns cat de cat politicos si credeti-ma ca stim ce spunem, aceaasta petitie este din 2012 ....au murit oameni, executari silite personale, alte cazuri grave de sanatate distruse...etc..., doamna, sau domnisoara. Colegul meu face o confuzie daca nu sunteti Marcela, este o femeie care ...baietii stiu ei ce stiu.

Domnisoara sau doamna, credibilitate la noi exista in ce avem lege si acte si toate probele care ne sunt calcate in picioare, iar ce doriti dumneavoastra sa ne spuneti acum din 2012 incercam noi sa exprimam si suntem in 2015, credeti ca mai are cineva rabdare dupa atatea...