Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

sa zicem Stoicescu

#31586 Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!!

2014-12-31 08:01

Anul asta vor muri CAII ! De cati ani luati salarii degeaba ? V-ati invatat sa veniti sau nu la serviviu si sa luati o caruta de bani . La munca puturosilor . Uitati-va unul la altul si veti vedea ca a ramas " ce era mai prost si mai corupt , mai hot si mai puturos din salariatul Arpechim " . De la Dumitru pana la ultimul portar sunteti " HOTI SI PUTUROSI " . Sa nu mai auzim de voi . Apropo , sunt 700 de milioane de euro si nu mi-ai raspuns de ce a taiat Roibu DMT ?

Raspunsuri


Musafir

#31588 Re: Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!!

2014-12-31 09:41:01

#31586: sa zicem Stoicescu - Bani luati degeaba ? LA MUNCA PUTUROSILOR !!! 

 Bai oltene, te tot freaca de ce facem noi in petrochimie, in primul rind cum am zis, e petrochimie, nu chimie, e mare diferenta, si cu banii luati de noi, pai sa stii mai desteptule, cind voi va ascundeati prin canale de frica lui roibu si nu aveati nici un pic de curaj sa miriiti ca aveti salarii mici, noi protestam, am avut grija sa avem un contract colectiv de munca beton, nu ca al vostru de cacat, si in alt rind sa-l pupati in p.... pe tata roibu al vostru, ca v-a marit salariile in 2011 pe baza dpb-ului, sa fiti si voi in rindul nostru, noua nu ne-a mai dat absolut un ban la salariu, voua in schimb da, sa nu va faceti ca nu stiti lucrul asta, mai va vaietati si pe la televiziunile din Vilcea ca stam noi degeaba, ca sintem o povara pt. Oltchim, demult ne vroiati plecati, insa ca si colegul meu de dinainte, nu mor caii cind vor ciinii ! Spuneti-le la oamenii care va mai asculta cit vi s-a marit salariul in 2011 si nu mai mincati ce va place mai mult, olteni prosti si fara perspectiva ! nici nu meritati nici o urare !