Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#30705 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane!

2014-12-10 20:11

#30704: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane! 

 Colegul si prietenul meu care scoate din context tot, spune-mi tu mie SINCER, NU AM EU DREPTATE CU TOT CE AM EU IN CONTEXT ????

Tu ai impresia ca eu am impresia si noi avem impresia, eee uite ca viata nu e dupa impresia ta ci dupa LEGI SI LEGI SI ALTE FORME LEGISLATIVE.

De multe ori am eu impresia ca esti gica-contra scos din context si rastorni adevarul, de mult uitat de tine si nestiut niciodata, pentru ca nu intelegi si scoti din context.

Practica este in derulare, ce sa-i faci daca acum este cerut falimentul  si se urmeaza Legea 85/2006. iar avocaul Piperea a pacalit prin tragere de timp societatea Oltchim si salariatii acestuia, combinatul chimic KO, direct cat altii stateau de vrajeli si vrajitorii si inca incearca sa vrajeasca, insa legea isi face treaba in continuu.

Viata bate filmul, vei vedea. Multumesc de cuvintele de sfarsit, la fel acelasi, ma lauzi in final.

Raspunsuri


Musafir

#30706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane!

2014-12-10 20:41:05

#30705: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane! 

 Dragul meu prieten.

 Cred ca pana la urma vom ajunge cel putin amici. Eu cred ca tu ti-ai ratat cariera, puteai sa fi lejer unul din politicienii acestei mizerabile tari. De ce? Nu raspunzi decat la ce iti convine si de regula ocolesti raspunsul.

Adevarul? Nu cu ironie , in gluma te intreb , ce televizor ai? E o marca veche? Chiar nu vezi realitatea? Chiar nu simti in ce tara traim? Chiar nu vezi ca "statul" nu face nimic altceva decat sa ne fure noua (cei multi dar.....) caciula?Chiar crezi atat de mult in legi si respectarea acestora? Eu nu cred, te consider un tip intelept (sa nu ma intrebi de ce nu am zis inteligent ).

Apropoo, vezi ca te contrazici: odata ne spui de cardasia statului cu sindicatele . apoi vii si o dai cu respectarea legilor de parca nu am fi avut experiente destule intr-un an si jumatate