Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#30670 Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane!

2014-12-09 18:29

Raspunsuri


Musafir

#30671 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane!

2014-12-09 19:03:45

#30670: - Re: Re: Re: Re: Re: Desteapta-te Romane! 

 Nu e Gogu, Gogu e un analist mai fin dar nu asta e problema care ne framanta pe noi. Problema noastra este comuna , dar nu e chiar comuna pentru ca suntem impartiti in tabere , gasti , cete in functie de avocati si asa zisi lideri neproclamati, dar normal  trebuia sa fie comuna, cum s-ar zice "unul pentru toti si toti pentru unul".

Daca te uiti atent, nu am scos nimic din context, doar am analizat in stilul meu , cu putina rautate (cu toate ca sunt un tip cu o latura umana pronuntata) acea postare pentru ca mie mi s-a parut ca acel "musafir" parca se trezise asa dintr-o data de la data de 14.06.2013 in data de 09.12.2014.

Sunt rautacios cu anumiti colegi pentru ca eu consider (inca mai consider) ca pana nu vom face ceva care sa atraga atentia institutiilor abilitate((e opinia mea si nu numai dar cel putin eu ader la ea) ) nu ne va lua nimeni in seama pentru ca asa cum tot sustii si tu , e o cardasie a guvernului romaniei cu sindicatele  prin unelta lor piperea .

Da, banii nostrii au fost furati de cardasia amintita ma sus , fapt pe care i l-am reprosat public si "excelentei sale" av. gh. piperea