Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#29328 Azi, la spitalul Obregia, Corneliu Vadim Tudor depune jurământul de președinte al României

2014-11-18 12:46

Azi, la spitalul Obregia, Corneliu Vadim Tudor depune jurământul de președinte al României

Înconjurat de prieteni, cunoștiințe, rude care au semnat pentru el și medici, Corneliu Vadim Tudor a depus astăzi jurământul de credință ca președinte al României, în cadrul unei ceremonii care a avut loc în curtea spitalului Alexandru Obregia din București. Pentru că nu s-a găsit o biblie adecvată președintele a jurat pe un volum din „Medicina Pentru Toți”, ediția '65, de buzunar.

„Mulți au spus că sunt nebun când am anunțat că voi candida, din nou, la peședinție. Eu vă întreb, acum, unde sunt acei oameni, unde sunt acei detractori? Nici măcar umbra ducelui de Wellington nu a mai rămas, incompetentul de de Ney este dispărut iar șoarecul de Talleyrand se-ascunde printr-o pivniță”, a strigat Vadim, în discursul inaugural, în fața unei mulțimi în delir.

Participanții la ceremonie, pintre care s-au aflat numeroși șefi de stat, câștigători de premii Nobel și inventatori au încheiat ziua ciocnind cupe de Diazepam Forte.

Raspunsuri


Musafir

#29331 ce mi place de vadim ,a deschis gura exact cit a ne baga[ minaaa], multi oltchimistii

2014-11-18 14:26:00