Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

o creanta obosita

#28931 Re:

2014-11-11 21:24

#28911: musafir -  

 "DISPONIBILIZATI TREZITIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FRATILOR ATI DORMIT 17 LUNI NU MA REFER LA CEI 20 DE PERSOANE CARE AU MAI FOST SA CEARA LAMURIRI SI PENTRU VOI CEI MULTI CARE ATI DORMIT ACASA ,BINE AR FI SA NU NE MAI DEA ASTEA NIMIC MA-SI BUCURA CA NE MERITAM SOARTA "

Au dormit toata viata si vor dormii toata viata, s-au nascut prosti si vor murii prosti. Daca din 1000 de disponibilizati doar 20=30 de persoane se aduna si incearca dar fara succes sa sensibilizeze si sa puna presiune pe anumite institutii ale statului pentru obtinerea drepturile furate de administratorul judiciar cu largul concurs si complicitatea guvernului romaniei . Constat in acelasi timp ca doar 2=3%  din populatia acestei tari sunt persoane cerebrale si de caracter, oameni care nu vor sa stea apleati, dar e mult prea putin sa schimbam ceva in tara asta , sa nu ne mai lasam umiliti si batjocoriti de orisicine. 

Dragi colegi disponibilizati, va meritati soarta dar din pacate si noi cei 20-30 laolalta cu voi.

Cu scuzele de rigoare , Domnilor Todoran, Toanta, Burdoaza aveam alte pretentii de la dvs si nu as vrea sa cred niciodata ca ati tradat cauza , as vrea sa cred ca doar aveti prea mare incredere in justitia din Romania si de aceea nu ne mai sprijiniti.

Cu parere de rau va transmit ca parerea mea este ca nu ne vom mai lua niciodata acele nenorocite de "creante" si ca am fost executati de cei mentionati mai sus

Raspunsuri

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006
Musafir

#28937 Re: Re:

2014-11-11 21:56:02

#28931: o creanta obosita - Re:  

 Baaaa obositule, mergi si dormi ca-ti este rau si suferi de boli mintale ( sa nu-ti uiti medicamentele, este foarte important ), te manifesti si creezi si trambitezi prostii, mai si crezi ceea ce spui si ai pretentia sa fi si cel care constata ca esti latura persoanelor cerebrale, insa daca stam la discutii chiar si aici, ai un retart muuult peste medie si il asmutesti asupra altei persoane, mai bine iti faci mustrari de constiinta tu in fata oglinzii, asta daca te suporta si nu se sparge.

Lasa tu povestile si imbarligaturile si mergi la nani ca ai dormit degeaba si te-ai trezit mai obosit de cat ai fost.

Cu parere de rau iti transmit insanatosire grabnica daca se mai poate..., si cand vei primii banii sa bei  un pahar  cu limonada, pentru ca stiu la oamenii bolnavi dauneaza alcoolul..., si te rog mult sa iti aduci aminte ca ai macanit aiurea peste tot.

Somn usor.


Musafir

#28938 Re: Re:

2014-11-12 05:02:16

abcdef

#28931: o creanta obosita - Re:  

 Deci

Cu scuzele de rigoare , Domnilor Todoran, Toanta, Burdoaza aveam alte pretentii de la dvs si nu as vrea sa cred niciodata ca ati tradat cauza , as vrea sa cred ca doar aveti prea mare incredere in justitia din Romania si de aceea nu ne mai sprijiniti.

 

pentru cine? Pentru voi? Pai merita?