Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#28094

2014-10-31 23:01

Cine indexeaza salariul minim/economie de la 100 euro cat e in prezent pana la 800 euro, pe acel candidat la presedintie il voi vota. Cine va fi acela? Ponta, Iohannis sau Udrea? :))))))))))))))))))))))) sau nici unul? Sunt curios cum veti incerca sa ne mintiti si de data asta:)) Toti promit o Romanie frumoasa, dar cred ca din punct de vedere al peisajelor naturale din Romania care sunt lasate de la "mama natura"si cred ca nici pe acelea nu sunt in stare sa la pastreze:)) Imi plac indexarile de salariu cu 50 lei sau cu 100 lei, imi cumpar un chupa chups in plus sau ma sterg de doua ori la c.r :)) baga-mi-as pu.a. Ma k.k pe strategiile voastre de a crea noi locuri de munca cu salariul minim de 100 euro, nu va obositi facand acest lucru, mai bine mergeti si beti o votca sau injurati-va reciproc pe-acolo prin guvern. Aseara vorbeam cu pu.a mea despre salariul minim, cand i-am zis cat este, s-a mirat si ma intrebat cum dracu? Unii oameni nu judeca cu creierul cat altii judeca cu pu.a. :)))))))))))))))))

Raspunsuri

basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#28095 Re: basistii sunt prosti prin definitie, dar pe ei ai mira lucrul asta ! :))))))

2014-11-01 01:22:38

#28094: -  

 Esti atat de prost incat nu stii ca PRESEDINTELE NU se ocupa de asa ceva !!!  :))))

Atat de  prost esti !!!  :))))

Pana o sa te destepti (adica niciodata) mai ia de plangi :

 

 

Asta-i inca una din multele "perle" ale prostalaului ce chiar crede despre el ca ar fi...destept !   :)))))

Inca o demonstratie a prostiei ce zace-n capul lui !  :))))

Daca prostia ar durea, specia asta proasta s-ar tavali-n chinuri de durere !