Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#28325

2014-10-27 21:40

Lasilor, da baaa..lasilor, stati baa..stati lasilor... Ce dracu vreti voi sa faci, miscasi tu pi Cilea de pe scaun, ca di ca na si no si vai, noi am fost si...s-o dus dracu tot, banu n-o vine sigur   ca e legal sa vina si de esti mort el o sa fie platit noua, acu de daca e multi retarzi si mortul de la cj vorbeste ca tu ai bani la masa credala si il susti ca prostu pe minciuna lui, fara sa-i spui, mooo mortule eu n-am avut bani la masa credala   platile compensatorii niciodata mortule, ca nu e legea care nu-l lasa nici pe piperea si nici pe nimeni, ori ala a zis avocatul pontator de insolvente si falimente ca banii s-o papat in hartii  si el mai asteapta o transa in cont sa achite ca hotii na s-au lins pe bot cu sumele noastre...poate stie mortul unde sunt si sigur stie, da mortul nu mai are ce pierde ca ii poate suna ceasul oricand , e pacaliciul si pupa tot acu asteapta babele sa-l pupe pe el, ca doar e mort.., da n-o te mai irita si tu, n-o chiar garantat primim banii, ca mortu e mort si minte

Raspunsuri


Musafir

#28346 Re:

2014-10-28 13:05:49

#28325: -  

 Nu-l denigrati pe domnul Calea ca el a facut noua organigrama, el a uns directorii si el face legea in Valcea!!!!