Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#27886 Re: Re: Re: Re:

2014-10-21 21:33

#27884: UITE CUM AU TRECUT EI SI MULTI ALTII PRIN VL. SI AG.,FARA SA-I DERANJEZE NIMENI CU INTREBARI...! - Re: Re: Re:  

 Cred ca am putea discuta pana dimineata si nu am ajunge la un consens. Initial am crezut ca nu esti disponibilzat si esti doar o coada de topor care are ca scop turmentarea celor 929, dar daca stai sa tot dai replici la acesta ora sigur esti unul dintre noi , dar tot o coada de topor esti.

Ca sa inchei pentru ca trebuie sa ma mai si odihnesc, te intreb: daca noi ne-am fi strans o saptamana , chiar doua , cate 200-300 din cei 929 si nu am fi plecat din fata prefecturii pana nu ni se facea dreptate , ce zici, ne obtineam drepturile pana acum?

Parerea mea e ca da. Parerea ta nu poate sa fie alta decat una contra mie pentru ca tu banuiesc ca esti un contrazicator de meserie si nu numai. Esti un tip elevat si inteligent sau asta vrei sa arati.

Raspunsuri


Musafir

#27887 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-21 21:48:43

#27886: - Re: Re: Re: Re:  

 Prietene, e tarziu si caposenia la amandoi isi face efectul. Asa o fi cum spui, n-am avut noi inspiratia sa fim nici 200-300 sau 929, dar iti spun ceva si sa o ti pentru tine si asa nu ne vede nimeni, nu ne citeste nimeni. AM FOST 3300 SA SALVAM SITUATIA OLTCHIM, AM FACUT MARSURI, PLECARI LA GUVERN, AM FOST IN TOATE DIRECTIILE..., AZI SUNTEM ...TOT NOI, DAR MUUULT MAI PUTINI....

TU CHIAR AI PLACEREA SA-I VEZI PE COLEGII NOSTRI CUM VIN BOLNAVI CU LICARIRE IN OCHI CA POATE... SI DE FAPT TU LE ARUNCI PETARDE IN OCHI...

LASA-MA CU EROISMUL TAU RATAT, DACA ERAI SMECHER AVEAM TOTI SUMELE PRIMITE...

SI NU MA MAI FACE LA ORA ASTA SA MA DESCARC AICI PE TINE , E TARZIU SI NU E CAZUL....

NOAPTE BUNA SI MAI GANDESTE, NU ARUNCA ASA...

N-AM DE GAND SA-MI MAI MOARA COLEGI, OK.