Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#26373 Re: o sa va luati banii,cind o zbura porcul disponibilizatilor,bine PONTA

2014-09-15 15:24

#26371: da cind o mai venii,face exact ca mirlanul de DD - o sa va luati banii,cind o zbura porcul disponibilizatilor,bine PONTA 

 Ordonanta o ai postat sus si la vedere, dar cine sa o citeasca..., noi o stim. SE MINTE IN DRACI, asta e adevarul. S-au incurcat sumele, platile... (sa nu mai detaliem ce s-a intamplat, noi stim... ) si s-a umblat la vocabular,  in loc de termenii adevarati, insa legile specifica foarte clar si chiar daca mizeriile raman in istoria manipularilor sa  aflati pentru ca sunt publice si aceste fapte, cuvinte si fapte eronat puse in context chiar de catre administratorii judiciari, administratorul special si ATENTIE, SINDICATE. Dovezile sunt in petitie.

O alta informatie,HG nr.241/08.05.2013 scrie 1050 disponibilizati, poate stiu ei diferenta de 81 pana la numarul de disponibilizati in ce buzunare a intrat si de ce in multe acte acest numar de disponibilizati variaza si este sub semnatura celor din conducerea Oltchim.

Sa nu-ti mai comunic mai multe....OK. In rest ai dreptate in ceea ce priveste cei enumerati de tine. Si precizez nu sunt cel care se semneza " Omul care nu este patat "

Rascoala si invidia unii impotriva altora, fiind incediata prin rautatile care va imbarliga chiar sindicalistii prin discutiile pe care le aveti cu ei. MINCIUNILE la pachet pe care vi le varsa..., dar o sa-si atinga ADEVARUL si NUMAI ADEVARUL la ceea ce au fost ei partasi impreuna cu cei enumerati de tine. Rusine sa le  fie MIZERABILILOR, care incaierati oamenii si derutati chiar si institutiile,... voi.

Raspunsuri


Musafir

#26374 Re: Re: o sa va luati banii,cind o zbura porcul disponibilizatilor,bine PONTA

2014-09-15 15:30:40

#26373: - Re: o sa va luati banii,cind o zbura porcul disponibilizatilor,bine PONTA 

 VREAU SA ITI SPUN CA PE MINE CHIAR NU MA  MAI POATE MINTIIIIIII NIMENIIIIIIIIII,EU STIU PREA MULTEEEEEEEEEEEEEEE............SPER CA MAI INTELES.EU PICASSO