Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#25188 Re: Re:

2014-08-17 12:09

#25186: - Re:  

 "SI NU TE MAI INTERESA DE BANII NOSTRI"

Nu ma interesez de banii vostrii si nici nu ma intereseaza banii vostrii. Ma intereseaza banii mei. Banii pe care un "sut" de Bucuresti mi ia furat din buzunar. Daca tu vrei sa te certi pe aceasta petitie cu tot ce misca doar ca sa pari grozav , sa stii ca nu ti-ai gasit persoana si sa stii ca nu sunt nici aceea persoana la care faci tu referire.

"TI-AM MAI SPUS, ORICE SECUNDA INTARZIATA ADUCE PLUS BANILOR NEPRIMITI LA ZI SI LA TIMP, AICI STATUL ROMAN SI OLTCHIM TREBUIE SA FACA PLATI PENTRU A FI LA ZI CU PLATA, LEGEA INSOLVENTEI ESTE LEGE DE ACHITARE. (PUNCT)"

Cat de naiv ca sa nu-ti zic prost poti sa fii. Asteapta tu ca-ti va da cineva tie si plus fata de ceea ce ei ti-au luat cu japca. Nu o sa vezi absolut nici-un leu daca stai si postezi pe aceasta petitie legi si articole de legi. Legile nu sunt facute pentru prosti. Ai speriat pe cineva de cand tot postezi? I-a durut drept in cur de postarile tale. Ai castigat ceva prin instante? I-a durut in cur de lege si de tine. Stii de ce? Pentru ca in Romania sunt f.f.f.f.f. multi ca tine.

Mi-ai spus tu de parca tu ai fi cumva avocatul poporului. Tu nu esti decat un prost care vrea sa se dea si el interesant pe aceasta petitie , nemaiavand posibilitatea sa o faca in alta parte.

Apropoo , ai facut sesizare si la DIICOT , ai vreun raspuns?

Fi destept ca tara geme.

Raspunsuri


Musafir

#25189 Re: Re: Re:

2014-08-17 12:11:23

#25188: - Re: Re:  

 Am uitat sa fac incheierea. PUNCT (si banii vin)


Musafir

#25191 Re: Re: Re:

2014-08-17 12:37:12

#25188: - Re: Re:  

 Certaretul no.1, IMBARLIGATOR, FARSEOR, OBOSIT SI TURMENTAT ORI TURBULENT esti TU si prin ceea ce demonstrezi, te interezeaza banii tuturor, in rest e povestea ta si incerci sa influentezi si pe altii eronat. Cei de spui tu "suti" sunt creatia si a ta pentru ca le-ai dat ceea ce-si doreau si cu mana ta de nepriceputeanu, au casapit tot, pentru ca ati sustinut pana de curand NUMAI TAMPENII SI ATI LUAT LA MISTO TOT.

 OBOSITULE VEZITI DE DRUMUL TAU SI NU MAI MINTII, MINTI DE IMPUTI TOT SI MANJESTI TOT IN NESTIINTA TA.

POATE-TI TREBUIESC MEDICAMENTELE SI TE DERANJAM, SA BEI APA MULTAAA... SI VEZI SA NU TE INECI, INCET CA NU TE ALEARGA NIMENI, OK...!!!

 

 


Musafir

#25203 Re: Re: Re:

2014-08-17 13:30:22

#25188: - Re: Re:  

 DACA TE INTEREZEAZA BANII TAI, OCUPATE DE EI, NU DE AI ALTORA SI SCUTESTE-NE DE LA "VICTORIENI" REVOLUTIONARI FALSI SI SOMNAMBULI DE NEPUTINTA, NEPUTINTA DE A CITI, A GANDII, A STI CE TREBUIE SA FACA.... NU SA GROHAIE SI SA URLE CA  O MAIMUTA SCAPATA DIN REZERVATIA JUNGLEI.  TU ALA DE AI PLECAT ACASA CU PROCES VERBAL ( NU DECIZIE DE CONCEDIERE), POTI SA DORMI LINISTIT, VEI RAMANE UN TAMPIT SI UN CRETIN DEMONSTRAT PUBLIC.

PRIN INTANTE TOT IDIOTENIA TA S-A PRONUNTAT SI LIPSA AVOCATILOR SAU A PROBELOR CARE N-AU FOST ADUSE IN FATA JUDECATORULUI, AI DORMIT DEGEABA CA TOT  IDIOT RAMAI SI INFECTIA TE NIMICESTE LA SECUNDA LUI PIPEREA, PENTRU CA ESTI BOU MAIMUTARIT SI NU GANDESTI.