Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
Disponibilizati |
#24221 Re: CONTRACTUL COLECTIV2014-07-20 06:02#24220: pitesti - CONTRACTUL COLECTIV Am prezentat legea insolventei (Legea 85/2006 privind procedura insolventei), nu numai ca spun " nu se poate" liderii si conducerea, ii OBLIGA si trebuie sa accelereze a respecta tot, OLTCHIM ARE O INSOLVENTA ATIPICA, asa este.., liderii si conducerea din Valcea spun ca nu pot face nimic, sunt niste dezinformatori. FALS, TOTAL FALS. INSOLVENTA ESTE ULTIMUL PAS DE OBLIGATII SI TERMENE RAPIDE DE PUS IN APLICARE SA NU INTRI IN FALIMENT SI SA INTRI PE PLUS. APARANDU-TI TOATE DREPTURILE SI OBLIGATIILE, DIN CAUZA ASTA II SPUNE PLAN DE REORGANIZARE SI LICHIDARE PROCEDURA INSOLVENTEI, ALTFEL INTRA IN FALIMENT. #23472 Oltchim Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective
#23470 Legea 85/2006 privind procedura insolventei
http://www.dreptonline.ro/legislatie/lege_procedura_insolventei.php #23506 Re: Re: Daune interese = despăgubire bănească pentru repararea unui prejudiciu.
DATI BANII TUTUROR SI NU NE MAI VEDETI PE PETITIE SAU PE LA VOI IN AUDIENTE, MITINGURI, SEDINTE,TRIBUNAL...!!! SI EVITATI FALIMENTUL!!!!! SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII SI ANGAJATII:
BOGDAN STANESCU RECUNOSCAND CA EXISTA CADRUL LEGAL SA FIM PLATITI CU BANII SALARIILOR PLATILOR COMPENSATORII, CEI 9 MILIOANE EURO, SI PIPEREA A ZIS CA NE DA BANI IN SECUNDA CAND ARE IN CONT SUMA . http://www.indiscret.ro/articol-combinatul-oltchim-la-un-pas-de-faliment=>BOGDAN STANESCU EXISTA CADRUL LEGAL A SPUS https://www.youtube.com/watch?v=R5G53xM9ty0 =>PIPEREA - 18 iunie 2014 SI SECUNDA Ministrul a spus smechereste, creditorii sunt banii lor si trebuie sa li se achite. Atentie mare a spus!!!!!!!!! Inainte a batut campii pentru deruta, cu masa credala (care nu era discutia banilor aceia)... Si a incheiat cu banii lor trebuie achitati...creditorii. Deci stie, dar omul e pervers. FITI ATENTI!!! Ministrul Economiei vorbeşte despre soarta Oltchim, reindustrializarea României şi negocierile cu China SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII NU SUNT LA MASA CREDALA (PUNCT). Va ofer text la interviu adevarul.ro spus de Nita: "Nu, nu, ea este in insolventa..." "Este o procedura pe care o prevede legea, FMI nu are ce sa faca in asemenea situatie." "SA RESPECTAM CU TOTII LEGEA !!!" "Comitetul creditorilor este cel care spune ce trebuie sa faca cu aceasta companie" "PENTRU CA, BANII SUNT AI LOR !!!" "PAI, ASTA ESTE...!!!" http://i.imgur.com/uF2CFko.jpg...
|
Raspunsuri
Disponibilizat |
#24309 Re: Re: CONTRACTUL COLECTIV2014-07-21 12:43:21#24221: Disponibilizati - Re: CONTRACTUL COLECTIV #23472 Oltchim Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective
#23470 Legea 85/2006 privind procedura insolventei
http://www.dreptonline.ro/legislatie/lege_procedura_insolventei.php #23506 Re: Re: Daune interese = despăgubire bănească pentru repararea unui prejudiciu.
DATI BANII TUTUROR SI NU NE MAI VEDETI PE PETITIE SAU PE LA VOI IN AUDIENTE, MITINGURI, SEDINTE,TRIBUNAL...!!! SI EVITATI FALIMENTUL!!!!! SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII SI ANGAJATII:
BOGDAN STANESCU RECUNOSCAND CA EXISTA CADRUL LEGAL SA FIM PLATITI CU BANII SALARIILOR PLATILOR COMPENSATORII, CEI 9 MILIOANE EURO, SI PIPEREA A ZIS CA NE DA BANI IN SECUNDA CAND ARE IN CONT SUMA . http://www.indiscret.ro/articol-combinatul-oltchim-la-un-pas-de-faliment=>BOGDAN STANESCU EXISTA CADRUL LEGAL A SPUS https://www.youtube.com/watch?v=R5G53xM9ty0 =>PIPEREA - 18 iunie 2014 SI SECUNDA Ministrul a spus smechereste, creditorii sunt banii lor si trebuie sa li se achite. Atentie mare a spus!!!!!!!!! Inainte a batut campii pentru deruta, cu masa credala (care nu era discutia banilor aceia)... Si a incheiat cu banii lor trebuie achitati...creditorii. Deci stie, dar omul e pervers. FITI ATENTI!!! Ministrul Economiei vorbeşte despre soarta Oltchim, reindustrializarea României şi negocierile cu China SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII NU SUNT LA MASA CREDALA (PUNCT). Va ofer text la interviu adevarul.ro spus de Nita: "Nu, nu, ea este in insolventa..." "Este o procedura pe care o prevede legea, FMI nu are ce sa faca in asemenea situatie." "SA RESPECTAM CU TOTII LEGEA !!!" "Comitetul creditorilor este cel care spune ce trebuie sa faca cu aceasta companie" "PENTRU CA, BANII SUNT AI LOR !!!" "PAI, ASTA ESTE...!!!" http://i.imgur.com/uF2CFko.jpg... #24295 DISPONIBILIZATII DE TREI ORI PAGUBITI:
S-AU INDEPLINIT CONDITIILE:
http://www.rominsolv.ro/comunicat-concediere-colectiva-oltchim/ S-A VANDUT DIN OLTCHIM, PRESA A RELATAT SI OLTCHIM A RECUNOSCUT, N-AM PRIMIT BANII DISPONIBILIZATII NICI PANA AZI, BA MAI MULT AM CONSTATAT TOT NOI CA AM FOST IAR PAGUBITI PRIN IMPOZITARI ANAF SI NU AM PUTUT BENEFICIA DE ALTE DREPTURI. http://www.indiscret.ro/articol-oltchim-suspiciuni-de-fals-cu-salarii-compensatorii AUDITUL IAR. http://www.impactreal.ro/2014061517061/Pierderile-firmelor-la-care-Oltchim-detine-actiuni-au-afectat-rezultatele-financiare-consolidate.html
|
Disponibilizati |
#24386 Re: Re: CONTRACTUL COLECTIV2014-07-22 15:06:18#24221: Disponibilizati - Re: CONTRACTUL COLECTIV Am prezentat legea insolventei (Legea 85/2006 privind procedura insolventei), nu numai ca spun " nu se poate" liderii si conducerea, ii OBLIGA si trebuie sa accelereze a respecta tot, OLTCHIM ARE O INSOLVENTA ATIPICA, asa este.., liderii si conducerea din Valcea spun ca nu pot face nimic, sunt niste dezinformatori. FALS, TOTAL FALS. INSOLVENTA ESTE ULTIMUL PAS DE OBLIGATII SI TERMENE RAPIDE DE PUS IN APLICARE SA NU INTRI IN FALIMENT SI SA INTRI PE PLUS. APARANDU-TI TOATE DREPTURILE SI OBLIGATIILE, DIN CAUZA ASTA II SPUNE PLAN DE REORGANIZARE SI LICHIDARE PROCEDURA INSOLVENTEI, ALTFEL INTRA IN FALIMENT. #23472 Oltchim Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective
#23470 Legea 85/2006 privind procedura insolventei
http://www.dreptonline.ro/legislatie/lege_procedura_insolventei.php #23506 Re: Re: Daune interese = despăgubire bănească pentru repararea unui prejudiciu.
DATI BANII TUTUROR SI NU NE MAI VEDETI PE PETITIE SAU PE LA VOI IN AUDIENTE, MITINGURI, SEDINTE,TRIBUNAL...!!! SI EVITATI FALIMENTUL!!!!! SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII SI ANGAJATII:
BOGDAN STANESCU RECUNOSCAND CA EXISTA CADRUL LEGAL SA FIM PLATITI CU BANII SALARIILOR PLATILOR COMPENSATORII, CEI 9 MILIOANE EURO, SI PIPEREA A ZIS CA NE DA BANI IN SECUNDA CAND ARE IN CONT SUMA . http://www.indiscret.ro/articol-combinatul-oltchim-la-un-pas-de-faliment=>BOGDAN STANESCU EXISTA CADRUL LEGAL A SPUS https://www.youtube.com/watch?v=R5G53xM9ty0 =>PIPEREA - 18 iunie 2014 SI SECUNDA Ministrul a spus smechereste, creditorii sunt banii lor si trebuie sa li se achite. Atentie mare a spus!!!!!!!!! Inainte a batut campii pentru deruta, cu masa credala (care nu era discutia banilor aceia)... Si a incheiat cu banii lor trebuie achitati...creditorii. Deci stie, dar omul e pervers. FITI ATENTI!!! Ministrul Economiei vorbeşte despre soarta Oltchim, reindustrializarea României şi negocierile cu China SALARIILE PLATILOR COMPENSATORII NU SUNT LA MASA CREDALA (PUNCT). Va ofer text la interviu adevarul.ro spus de Nita: "Nu, nu, ea este in insolventa..." "Este o procedura pe care o prevede legea, FMI nu are ce sa faca in asemenea situatie." "SA RESPECTAM CU TOTII LEGEA !!!" "Comitetul creditorilor este cel care spune ce trebuie sa faca cu aceasta companie" "PENTRU CA, BANII SUNT AI LOR !!!" "PAI, ASTA ESTE...!!!" |
Petiții promovate de alți utilizatori
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
20527 Creat: 2025-02-03
Propunere oficială pentru introducerea studierii scriitoarelor românce în programa liceală
389 Creat: 2025-06-19
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
3087 Creat: 2025-06-14
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
5297 Creat: 2025-06-03
Stabilirea răspunderii în cazul poluării apei Târnava Mică / Felelősség megállapítása a Kis-Küküllő vízszennyezésének ügyében
539 Creat: 2025-06-12
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
1969 Creat: 2025-02-25
PETIȚIE PUBLICĂ – Albaiulienii nu sunt turiști! Nu triplați abonamentele pentru cetățeni!
182 Creat: 2025-06-18
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
16082 Creat: 2025-05-26
ROMÂNII ÎȘI IAU ȚARA ÎNAPOI
518 Creat: 2025-05-27
Cerem măsuri urgente și responsabile pentru protejarea oamenilor și a comunităților afectate de suprapopularea cu urși!
75 Creat: 2025-06-18
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12149 Creat: 2025-06-04
Păstrarea a 2 ore în trunchiul comun al limbii moderne 2 la toate filierele
5063 Creat: 2025-02-06
Deschideți clădirea destinată creșei în comuna Berceni pentru anul școlar 2025–2026!
65 Creat: 2025-06-17
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
13994 Creat: 2025-06-03
Cerere de anulare și reluare a alegerilor din 18 mai 2025
14218 Creat: 2025-05-19
NOI, ROMÂNII VREM PACE, NU VREM RĂZBOI!
674 Creat: 2023-01-21
Oradea spune: NU paradă Pride
5394 Creat: 2025-06-10
Săli de așteptare NON-CONTAGIOASE spitale
93 Creat: 2025-06-18
„Vrem dreptul legal de a parca! Nu ne amendați dacă nu există locuri pentru dizabili!”
48 Creat: 2025-06-17
Cerem demilitarizarea educației din România: scrisoare publică către Ministerul Educației
167 Creat: 2025-05-31