Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#24208 Re: Re:

2014-07-19 19:37

#24207: - Re:

Ne-ai dovedit ce stiam ca ai URA SI INJURIILE FATA DE DREPTURILE NOASTRE SALARIALE, BANII NOSTRI, POTI SA DORMI LINISTIT, SUNT GARANTATI BANII ASTIA PENTRU CA SUNT AI NOSTRI.

 

Asta ai inteles tu?

Ce sa zic, somn usor.Pa


Raspunsuri


Musafir

#24209 Re: Re: Re:

2014-07-19 19:41:41

#24208: - Re: Re:

Esti tare.
Nu o sa recuperati nici o data nimic pentru ca sunteti TOTAL pe langa subiect.
Se doresc banii datorati in urma disponibilizarii. Corect. Problemele sunt insa muuult mai profunde. Doesti respectarea legii. Pntru tine insa. Cand se incalca legea si se creeaza abuzuri in cazul altora esti impasibil. Sa fie deci dreptate dar nu si pentru pentru catei.
Ei vezi, cam asa suntem noi romanii: ne doare in cot de altii. Apare unu care are pareri diferite este pus la zid si injurat. Nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.
Deci cum spuneam sunteti pe calea gresita, aceeasi de un an de zile si cu atitudinea asta nu numai ca nu o sa luati nici un ban, dar nici nu meritati sa-i luati.

 

FPS : pe liderul dicuroiu nu ar trebui sa-l pandeasca nici un proces dupa gandirea ta? asta asa, de amorul discutiilor desarte

 

 

FFPS:

Tu injuri si e trist ce faci ????!!!!!!!!

========================================================================================

Daca esti tu cel care a scris mai sus, ai dovada scrierii tale.

Ma omule, TU CHIAR NU TE VEZI si aici, ai mari probleme.....

Multumim, poti sa ne lasi in pace. Ne-ai dovedit ce stiam ca ai URA SI INJURIILE FATA DE DREPTURILE NOASTRE SALARIALE, BANII NOSTRI, POTI SA DORMI LINISTIT, SUNT GARANTATI BANII ASTIA PENTRU CA SUNT AI NOSTRI.       

ASTA E ADEVARUL  SI IL SUSTIN, EXISTA DOVADA.

 

EU SPUN CEEA CE AI DEMONSTRAT TU,  SCRIS SI AM RASPUNS..., TOTI AU OBSERVAT SI TE CITESC.

VOI INJURATI, EU N-AM O INJURIE PE ACEASTA PETITIE. PE VOI V-A STERS AUTORUL PETITIE CA ATI UMPLUT PAGINILE CU INJURATURI.