Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#23742 Re: iar eu propun sa ti o trag prin dintii,ca la mehedinti cernevuistule

2014-07-12 17:17

#23741: ia de la picasso,,,, gaozaruleeeeee - iar eu propun sa ti o trag prin dintii,ca la mehedinti cernevuistule

Aaaaaaaaaa. tu esti sugaciul de servici. Cum zice cate unul ceva de Diculoiu si Prisacaru cum hop si tu cu limba pe curul lor sa-i protejezi sa nu=i usture cumva. Bai omule , ai o varsta , cum poti sa te umilesti in halul asta. Asta numai daca nu cumva esti inca imatur.

Nu sunt nici cernevist , nici muist , nici dicuist, iar daca vrei sa avem odata un dialog amiabil , pentru ca suntem oameni il putem avea tet a tet.

Si sa mai sti ca nu toti care mai au cate o opinie care nu ete neaparat pe placul tau sunt cernevisti. Poate sunt colegi de-ai tai, sau fosti colegi de-ai tai care pot avea opinii diferite.

Raspunsuri


Musafir

#23752 Re: Re: iar eu propun sa ti o trag prin dintii,ca la mehedinti cernevuistule

2014-07-13 09:12:01

#23742: - Re: iar eu propun sa ti o trag prin dintii,ca la mehedinti cernevuistule

Sugaci esti tu mai mizerio,tu cu toti cocalarii si gaozari cernevisti ,imputitilor,voi vorbiti ascunsi dupa perdea,exact ca pina acum,dar sa fi facut ceva sau sa fi spus ceva adevar[cotul si piscotul],nu stiti decit sa va dati cu parerea si atit,vai de capul tau intelijjjentule care te a facut[cacat] mata,asa ca ciocul mic cu opiniile tale si ale mizeriilor cerneviste.Daca erati oameni cu cohones nu se ajungea aici,mina mi se rupe de voi scirbelor,,,,ciocul mic,mic,mic.Vreti sa dezvoltam problema?,,Nu cred ca mai este cazul,pt ca e prea tirziu pt totiiiiii.