Demisia Laurei Georgescu, Presedinte CNA

Quoted post


Musafir

#585

2014-07-06 10:58

Nu ma mira nimic. Toti cei promovati de Basecsu sunt o gasca, dupa chipul si asemnarea lui,care folosesc limbajul suburban al presedintelui,au fost promovati numai mafiotiis care au furat tot ceea ce s-a putut, da celputin jumatate dinncecea ce au furat au varsat in conturile partidului si ale presedintelui.
Si nemiram de undeare Elena Udrea bani?
Va spun eu,cand Basescu a ajuns Primar, Elena Udrea era la Directia Contencios,Legislativ Juridic la Primaria Generala, si la sugestia ei au facut din dosarale depuse la legea 10/2001 o comoara.
Au cautat in decretul 92/50 mai intai proprietarii fara mostenitori si de aici s-au imbogatit. Din ceel 47.000 de dosare din Bucuretsti, ceel putin 10.000 nu au mosternitori si ei le-au deturnat, impreuna cu EXECUTORII Judectaoriesti cara au intocmiti NOTIFICARI aberante. Ma tem ca nici in 20 de ani nu va destructura guvernele acre voturma ceea ce au construit cei doi.Basescu cu Udrea,pe care ii leaga o realtie puternica de dragsote si afaceri.
Vorfi cei mai bogati aoamneiu din raomania, daca GUVERNUL nu le ancheteaza averea prin intremediul Parchetelor,DNA si alte structuri.Romanai a a juns un stat mafiot cum era Italia acum,30 de ani.
Am acesete parere dintr-o exeeprinata proprie, si am degand sascrsiu o carte.
Eu sunt in conflict cu Traian Basescu din 2001, cand i-amcotestta prima NOTIFICARE eronata supra imobilului in care aveam si eu un apartament.
Marcela

Raspunsuri

CROCODIL DUNDEE

#611 Re:

2014-07-06 14:43:25

#585: -

SUBIECTUL ERA DESPRE DEMISIA LAUREI GEORGESCU NU DESPRE DEMISIA LUI TRAIAN BASESCU !!!AI INTARZIAT CU DOI ANI CA FIX ACUM DOI ANI A FOST ORGANIZATA LOVITURA DE STAT IMPOTRIVA PRESEDINTELUI .


Musafir

#654 Re:

2014-07-07 10:48:09

#585: -

Alo!!!.. pe langa faptul ca subiectul este demisia Laurei Georgescu, esti total neinformata... d-na Laura Georgescu a fost numita in CNA la propunerea Guvernului... care guvern? guvernul Ponta!!!! la sfarsitul lunii decembrie 2012....