Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#27927 Sfaturi utile pentru pesedei, usedei si latrinei !

2014-06-25 08:28

#27926: basitii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta ! - Re: basist = prost

PARTEA III-a, reteta garantat 300% succes la alegeri, mai tare decat toate curvele lui Mazare !

MANUAL DE FUTUT IN CUR

-cum, când şi de ce să-ţi fuţi muierea-n cur?
-daca te futi in cur poti ramne gravida?
-daca vreau sa o fut in cur trebe prezervativ?
-fut normal sau fut in cur?
-creme pentru futut in cur?
-cum reusesc sa-mi fut in cur iubita?
-ce se intampla daca o fut in cur?
-cum as vrea sa fiu fututa in cur prima data?
-e bine ca femeie sa te futi in cur?

Important este, inaintea fututului in cur, regimul alimentar al printesei. Pentru o desfasurarea cat mai reusita a evenimentelor si senzatii cat mai tari, va recomand sa le indopati pe printese cu 2-3 ore inainte cu o shaorma + iaurt (iaurtul e de baza, peste shaorma puteti sa sariti), dupa care sa le dati o bere rece.
Aceasta combinatie va asigura relaxarea maxima si lubrefierea gaozului bagaboantei.
E garantata 100%.

Boon, ai ajuns cu printesa in pat, ii scoti boarfele, o pui cu muia la cearsaf, si i-o bagi in fofoloanca. Trebuie sa incepi futingul in stilul asta, e obligatoriu.

In timp ce dai la buci, ii desfaci bucile cu mainile si ochesti bine gaozu.
Pui o mana pe pula, si cu mana ailalta o tii de burta pe printesa. Atentie, tre sa o tii bine, da nu sa strangi ca tzaranu, ca se prinde.
Dupa ce te-ai pus in pozitia asta, totul depinde de viteza. Important e ca viteza ta sa fie mai mare decat a ei.

Scoti pula din fofoloanca dupa care, ca tot ti-am zis sa tii pula cu mana si te te holbezi bine unde-i gazozu, i-o infingi in cur dintr-o singura miscare. E important sa ochesti bine, ca sa nu ratezi, si sa impingi cu putere.

Daca printesa urla, n-o baga in seama, e de placere si face fitze. Da-i tare mai departe.
Daca cumva se smuceste si zguduie prea tare, e tot de placere, si d-aia ti-am zis sa o tii cu mana de burta, sa nu sara din pula de atata fericire.

O sa urle, o sa zbiere, cu cat impingi mai tare si mai repede, cu atat o sa se simta printesa mai misto. Chestie exprimata clar de ragetele ei.

Nu te va uita niciodata. Garantat!
p.s. daca nu urla cand i-o bagi in cur, inseamna ca nu are numai fofoloanca cat galeata, ci si cur, si probabil cand ai pupat-o pe bot, ai pupat in pula 3 orase.

Ca alternativa, daca ii printesa cu initiativa.
tu stai pe pat, cu pula in sus.
printesa se urca cu picioarele pe un scaun, se intoarce cu curu la tine.
se apleaca putin, flexeaza genunchii, isi desface bucile cu mainile, apoi isi da drumu pe spate, cu genunchii flexati, astfel incat sa pice direct cu curu in pula.

FII PE FAZA SI CU GAOAZA PREGATITA, VA URMA !

Raspunsuri

basitii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#27928 Re: Re: basist = prost

2014-06-25 13:03:33

#27927: - Sfaturi utile pentru pesedei, usedei si latrinei !

Nu-i nevoie de un manual pentru asa ceva, stie matha si da lectii pentru asta !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, ce si-o mai fura papagalul basist !!!

Ia de plangi :

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://basarica.files.wordpress.com/2012/01/dobotoaca-natiei.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E clar cat e de proasta forma asta de viata, doar ca el inca nu-si da seama, sa-i mai reamintim din cand in cand, zic !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ce-mi place sa rad de basisti si in mod special de asta ce-si spune din cand in cand heil hitler si ce-mi place cand al dresez, transformandu-l intr-un papagal !!!   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

Papagalul e vlaguit, nu mai poate, HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!


IAR ACUM, IN MESAJUL URMATOR...URMEAZA  PAPAGALUL BASIST CEL PROSTUT PE CARE L-AM DRESAT SI REPETA CE SPUN EU :