Drepturile unui concurent MPFM

Quoted post


Musafir

#1

2014-05-15 16:25

Va rugam in numele tuturor sustinatorilor Oanei sa luati in serios aceasta petitie.Multumim

Raspunsuri

margot

#16 Rdreptul unui cocurent mpfm

2014-05-15 17:15:09

#1: -

da aveti dreptate are dreptul ca toti cocurenti

Airam

#87 Re:

2014-05-16 22:23:23

#1: -

Tara arde , baba se piaptana , unii aproba pamfletul asta :). Daca scrii in CV asa cum ai scris si cererea asta , inteleg de unde ai avut timp sa te gandesti si sa editezi asa ceva , Stimate Domn / Stimata Doamna. Mda , am sa fiu criticata si imi asum tot ce voi scrie,cu riscul ca mesajul acesta " de doi lei ",pentru unii ,sa fie sters. Diferenta dintre mine si tine este ca eu am investit 5 minute ca sa te ajut sa reformulezi cererea asta,prin urmatorul sfat : mergi pe google , cauta un model de cereri si vei fi mai credibil/a , chiar daca tu nu stii sa scrii , fir-ar mama lui de scris , ca nu stiu de ce ai fost la scoala.Am o intuitie buna si nu estj vreo prapadita de 15 ani .Bref ...Nu ma mira ca unii au inteles ce ai transmis prin aceasta cerere deplorabila , dar ( intotdeauna exista un dar ) , autoproclamandu-te seful turmei , gandeste-te la strategie. Am ras de cum am citit " la adresa <<stafului>> / corect este staff-ului " , si voi argumenta ; " Nea cameramanu' , ia da-i tu drepturile Oanei Breja , ca iti carpesc vreo doua ! Si tu , fata de la make-up ...alegeti modelul ca imediat ne ocupam de tine daca nu ii dai drepturile Oanei ! Ce sa mai zic de coafeza , ea nu stie ca sustinatorii Oanei sunt Eddy maini de foarfece ala aka Johny Depp cand era tanar ,asa ca te invatam meserie , tu da-i drepturile amaratei " . Penibil , Stimatilor ! Ca sa castigati , alegeti-va un alt lider . Actualul va face de ras din primele doua cuvinte scrise . Cu stima.