Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#19891 ai dreptate 19.872

2014-04-17 14:08

Pai asa am vrut sa spun: sa tinem cu dintii de CCM-CU TOATE CA UNII SPUN CA IN INSOLVENTA , SE POATE UMBLA LA EL. Stii ceva in sensul asta ? Bineinteles , daca da Domnul sa mai fim pe aici, sa-i indepartam pe acesti sindicalisti corupti si sa facem alegeri libere. Toti sunt o apa si-un pamant, ne-au aburit cu strategiile lor . Dar, mai avem oameni necorupti in tara asta ? Oltchimul, s-a umplut de zvonaci !!! Si mai am o intrebare: cum mama dracu nu am platit aburul si "noi" luam lunar 50.000 euro, plus salarii exorbitante de 130-150 mil lunar????? Bai, suntem toleranti, dar ne furam singuri caciula ? De fapt, ne furati pe fata ? Pana la urma au dreptate si disponibilizatii : si fu... si cu banii luati !!! Pai sa va mai credem ? Maine-poimaine , vreti sa mai "scuturati " Oltchimul de vreo 1000-1300 de oameni, atunci sa nu va luam cu urzica si sa va aruncam in OLT ?

Raspunsuri


Musafir

#19893 MIRSAVILOR NU SCHIMBATI SUBIECTUL NUMIT FOTAA,TRADATORILOR

2014-04-17 14:21:39

#19891: - ai dreptate 19.872

CU ARUNCATUL IN OLT E PREA PUTIN SPUS,SA CURGA SINGEEEEEEEEE,PE DRUMURILE OLTCHIMULUI,,,,,,,,,,,DAR SA REVENIM LA FOTAAAA,CIT CREZI MARDARE,CERNEV SI TALPASEANULE CA MAI REZIST LA MAGARIIILE VOASTRE?,,PUSE LA CALE DE ACEST LABAGIU[SCUZE TAMBALAGIU]NUMIT GHIOCA?,,,,,,,,VA VOI MINCA CU FULGI CU TOT .,EU PIPICASSOOOOOOOOOOO,,,,,MIIIIIIRS SI ATIT