Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

MUCO-SOV-BDO sa ma c_c pe voi

#17876

2014-03-08 19:19

Ma minunez, au inceput toti pseudomeseriasi fara habar de multa carte sa se creada descoperitori legi gravitatiei (ii este scarba lui Galileo de voi )ati ajuns sa vreti sa conduceti un combinat ca Oltchimul.Ba voi realizati cat de penibili deveniti in prostia voastra (Cernev, Gioca ,Dan Ion si alti)domnilor locul vostru este in sectii, asta este nivelul vostru real nu la nivelul de a ajunge voi (puneti-va diplomele pe masa si studile de specialitate daca vreti sa aveti credibilitate si realizarile voastre macar pe plan profesional)sa decideti sau sa conduceti un combinat petrochimic,dar dupa cum stau lucrurile nu ma mir ca aveti un nivel de inteligenta putin peste nivelul primatelor ,iar daca ati ajuns sa fiti injurati de uni oameni(Fota si alti)este meritul vostru ati iesit ca prosti in fata cu promisiuni care s-au dovedit pana la urma mincinoase si fara acoperire si situatia este din ce in ce mai dezastroasa.Daca ati fi oameni inteligenti sa va duca capul (aici nu trebuie amestecate sindicatele ,conducerea fosta ,actuala si care va mai urma),documentativa si sa vedeti deciziile TOTAL DEFAVORABILE care au fost luate impotriva combinatului in ani 2004 si 2007(iar ptr acel Dan Ion esti prea mic ca sa intelegi cat de greu este sa functionezi cand soarta iti este potrivnica sa nu ajungi si tu vreo data sa-ti amanetezi sufletul)ati ajuns sa fiti niste marionete in mana politucului si vreti sa profitati si voi cat puteti, de asta santeti mici, niste oameni adevarati au principi de la care nu abdica,iar voi nu faceti parte dintre ei voi santeti oameni din fundul curti si sperati sa iesiti si voi in fata prin orice mijloace, dar nu uitati ca o sa nenorociti multi oameni, iar soarta nu va v-a ierta.

Raspunsuri

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-03-08 19:30:36



Musafir

#17888 Re:

2014-03-08 20:56:05

#17876: MUCO-SOV-BDO sa ma c_c pe voi -

"Ma minunez, au inceput toti pseudomeseriasi fara habar de multa carte......."

Imi place.

Intr-un anumit fel se revine la ce scriam eu odata.

Toti "prostii satelor" datorita haosului produs dupa "debarcare" , au crezut ca in sfarsit a aparut ocazia prin care sa demonstreze cunostiintelor ca sunt si ei cineva.

Cum prin puterea mintii nu aveau cum sa o faca , au incercat si catusi de cat au reusit sa o faca prin "puterea tupeului prostesc"  .

Culmea deziluziei nu sunt ei. Culmea deziluziei sunt cei care cred in ei si se pare ca nu sunt chiar putini.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in ghioca , un infatuat , un complexat si un neimplinit (profesional, sufleteste...). Apropoo D-le Emil , nu e de ajuns sa faci greva foamei ca sa poti ajunge cineva sau sa poti reprezenta ceva (iti mai trebuie si altceva, stii tu ce ).

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in ion dan , saracul (cu duhul) , in atatia ani nu a putut sa se faca cunoscut, acum  e cunoscut (si datorita fizionomiei) este mare provaduitor. In popor circula o vorba care zice cam asa "dupa ce ca esti p...t mai esti si p...t". Asta este singurul lucru care il caracterizeaza.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in radu , ajuns "maestru" la apelul bocancilor. Probabil maestru al tupeului pe care si la exersat mai ales pe colegul lui Honcioiu. De, daca nu pot sa-l domin prin inteligenta , poy sa o fac altfel, ca doar traim intr-o jungla numita OLTCHIM.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in marcela despre care nici nu am cuvinte sa scriu.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in cernev un oportunist. Pana acum unde a fost?

Mai oameni buni , treziti-va odata, continuitatea acestei societati sta in puterea voastra a tuturor si nu in puterea lui radu, ghioca si ion dan, voua chiar nu va e rusine , nu va e jena sa fiti reprezentati de astfel de oameni?

P.S. Sa nu credeti ca despre liderii SLO am o parere mai buna.