Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#17888 Re:

2014-03-08 20:56

#17876: MUCO-SOV-BDO sa ma c_c pe voi -

"Ma minunez, au inceput toti pseudomeseriasi fara habar de multa carte......."

Imi place.

Intr-un anumit fel se revine la ce scriam eu odata.

Toti "prostii satelor" datorita haosului produs dupa "debarcare" , au crezut ca in sfarsit a aparut ocazia prin care sa demonstreze cunostiintelor ca sunt si ei cineva.

Cum prin puterea mintii nu aveau cum sa o faca , au incercat si catusi de cat au reusit sa o faca prin "puterea tupeului prostesc"  .

Culmea deziluziei nu sunt ei. Culmea deziluziei sunt cei care cred in ei si se pare ca nu sunt chiar putini.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in ghioca , un infatuat , un complexat si un neimplinit (profesional, sufleteste...). Apropoo D-le Emil , nu e de ajuns sa faci greva foamei ca sa poti ajunge cineva sau sa poti reprezenta ceva (iti mai trebuie si altceva, stii tu ce ).

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in ion dan , saracul (cu duhul) , in atatia ani nu a putut sa se faca cunoscut, acum  e cunoscut (si datorita fizionomiei) este mare provaduitor. In popor circula o vorba care zice cam asa "dupa ce ca esti p...t mai esti si p...t". Asta este singurul lucru care il caracterizeaza.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in radu , ajuns "maestru" la apelul bocancilor. Probabil maestru al tupeului pe care si la exersat mai ales pe colegul lui Honcioiu. De, daca nu pot sa-l domin prin inteligenta , poy sa o fac altfel, ca doar traim intr-o jungla numita OLTCHIM.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in marcela despre care nici nu am cuvinte sa scriu.

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi in cernev un oportunist. Pana acum unde a fost?

Mai oameni buni , treziti-va odata, continuitatea acestei societati sta in puterea voastra a tuturor si nu in puterea lui radu, ghioca si ion dan, voua chiar nu va e rusine , nu va e jena sa fiti reprezentati de astfel de oameni?

P.S. Sa nu credeti ca despre liderii SLO am o parere mai buna.

 

Raspunsuri


Musafir

#17895 Re: Re: le trebuieste multe creereeeee,,,,,,,,,,MISTER,,picasso

2014-03-09 09:31:51