Patrimoniul istoric national între profesionism si amatorism

Quoted post

papusica adevarului

#403 Re:

2014-02-15 22:43

#402: -

Credeam ca nu mai vine nici un fan ....dar iata ca sunt iar pe(in) val.Detectia foarte simplu domnule sa fie adoptat modelul englezesc si la noi domnule.Ei au avut aceeasi problema ca si noi vizavi de detectia de metale si au rezolvat-o elegant, cum ma rezolva si pe mine dl. D ,dar acum uite ca nu mai vrea sa rezolve in aceeasi maniera pe baietii astia.E simplu domne tipic ro iei cu copy paste dai pe gooagle translate , cosmetizezi un pic la conditiile romanesti dar fara a strica ansamblul si o pui de o lege( nu de altceva nebunaticule vezi ca papusica te asimtit ca vrei sa te dai la ea) Uita aici link ul da in engleza :

http://www.dutp.org.uk/laws-on-detecting    e negru pe alb ce au voie si ce nu, ca o manusa s-ar potrivi si  la noi( apropo mie imi place fara plastic asa sa stii)

Cam atat am avut de zis aici sa fie bine pentru toata lumea si pentru mine stiti laitmotivul meu detectoristi si arheologi virili viitorul suna bine.Kissss muahhhh

Papusica adevarului terminat

ps sunt o tipa buna si nu am fata lui Emil Ct aduc un pic cu Udrea si Angelina pe bune kiss just for you

Raspunsuri

ala de mai inainte nedumerit

#408 Re: Re:

2014-02-15 23:07:25

#403: papusica adevarului - Re:

Doamne ajuta, asta isi doreste orice detectorist...pun pariu, chiar si aia rai de tot si experimentati.

Mi-a venit in minte sintagma  "gaina batrana"...nu stiu de ce  :-)

Te pup papusa...ai mai ameliorat tensiunea...la modul tau inedit, dar ai si crescut-o celor plini de hormoni sau celor cu dosarele...


Musafir

#410 Re: Re:

2014-02-15 23:22:02

#403: papusica adevarului - Re:

Si eu te pup papusica, am mai auzit chestia asta pe aici, aha: 
#283 Re: Re: despre tot si despre toate
Pe toti dumnezeii si in special pe Zalmoxis,
imi pare rau doar ca ai semnat petitia, dar...
cine se poate pune in fata unui orgasm !

 

john deere