Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia
Quoted post
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... |
#37325 Re: Re: Re: basist = prost2014-02-04 10:33#37320: Heil Hitler - Re: Re: basist = prost Inca o demostratie care arata cat e de prost(basist) heil hitler : extras din mesjul prostalaului(mesajul cu numarul 37308) : "Astfel se induce eronat populatiei ideea ca STS avea aparatura si tot ce le trebuie pentru a putea localiza exact locul prabusirii." Iar aici este demonstratia ptr. prostalaul(basistul) heil hitler ce n-are habar despre ce vorbeste : "Centrele unice pentru apeluri de urgenţă dispun de o bază de date care îi ajută pe operatorii 112 să identifice numărul de telefon (ANI) de la care este apelat serviciul de urgenţă, să identifice apelantul şi să localizezeapelul (ALI)..." "ALI identificarea automată a locaţiei: pe monitorul operatorului apar adresa apelantului, locul de unde acesta sună şi o serie de informaţii suplimentare necesare pentru a exploata toate resursele în vederea găsirii soluţiei optime pentru a ajunge în timp util la locul incidentului" "Modalitatea de procesare a unui caz Tip incident: un cetăţean apelează 112 pentru a semnala un accident rutier, cu victime; .............................................................................................................................. - se determină locul incidentului, posibil ca acesta să nu corespundă cu adresa apelantului;" sursa: http://www.112.ro/index.php?pag=9 Vezi prostalau basist cat esti de...prost ??? |
Raspunsuri
Heil Hitler |
#37328 Re: Re: Re: Re: basist = prost2014-02-04 10:50:22#37325: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: basist = prost Ma uite...ti-am explicat ca pana acum nu am avut in intentie de a face pe procurorul si de a judeca pe cei de la STS. Dar uite ca tot insisti sa ma atragi intr-o astfel de discutie. Am citit si eu acel paragraf unde zice ca STS localizeaza. Insa unde am eu dubii, si unde ar trebui sa imi explice un expert, daca aceasta localizare poate fi considerata a fi o localizare unui punct exact, sau o localizare intr-un perimetru. As dori deasemeni, sa vina un expert strain (sa nu avem dubiul subiectivismului), si sa ne explice daca e posibil tehnic, oriunde in aceasta tara, sau tara lui, sa se faca localizarea cu echipamentul si softul disponibil de STS nostru, sau de un STS strain. Eu pot zice ca te-am localizat in Kenia....Intelegi? Multumit acum? |
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
65027 Creat: 2025-02-03
Spune STOP jefuirii României și falimentării românilor!
551 Creat: 2025-08-01
PETIȚIE PENTRU ABROGAREA ARTICOLULUI 6 DIN LEGEA NR. 141/2025 PRIVIND MAJORAREA NORMEI DIDACTICE
352 Creat: 2025-08-01
PETIȚIE PENTRU DEMITEREA MINISTRULUI EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII, DANIEL DAVID
938 Creat: 2025-07-30
Reducerea taxelor CECCAR
811 Creat: 2025-07-20
Cerem public EXCEPTAREA Colegiul Silvic „Theodor Pietraru” din Brănești de la comasare!
532 Creat: 2025-07-29
Opriti majorarea TVA-ului la 19% pentru hrana animalelor de companie și a nadelor și momelilor pentru pescuit
2115 Creat: 2023-07-20
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
8245 Creat: 2023-03-14
După 65 de ani, Hunedoara merită un stadion nou!
1288 Creat: 2025-07-22
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12925 Creat: 2025-06-04
DEMISIA Domnule Ministru DANIEL DAVID
354 Creat: 2025-07-08
Împotriva implementării sistemului de parcare cu plată pe Bulevardul Ștefan cel Mare din municipiul Vaslui
58 Creat: 2025-07-26
Cancer Voice - „Drepturi reale și nediscriminatorii pentru persoanele oncologice – aplicare imediată a Legii 293/2022”
685 Creat: 2025-07-13
SĂNĂTATEA – PRIORITATE NAȚIONALĂ
1630 Creat: 2020-11-28
Stop blocajelor in avizare AACR
90 Creat: 2025-07-29
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
144 Creat: 2025-07-28
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
4613 Creat: 2025-06-14
Autobuz Oras Pantelimon Str Rascoala din 1907
19 Creat: 2025-07-28
ÎN MEMORIA URSULUI SPERANŢA ȘI A PUILOR SĂI OPRITI MASACRAREA DE URSI
714 Creat: 2025-07-21
Schimbarea zilei de deschidere a noului an școlar 2025-2026
322 Creat: 2025-07-24