Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

Cocollino

#34416 Re: "Trezirea"

2014-01-20 18:34

#34402: Heil Hitler - "Trezirea"

Bun nume ti-ai ales fartate ca te si comporti la fel ca raposatul...........Nu a fost bine ce au facut politicienii basisti si basinosi in cei 9 ani de domnie de molima basista puturoasa, puhava si cangrenoasa.

"Hai sa ne unim si sa iesim in strada" -  sa Ce?  sa protestati ca vi s-au inchis robinetele la care ati supt cu nesat ? ( adica de la stat, din banii nostrii ai tuturor?)

Sa sti ca nimeni nu va fi iertat de popor mai devreme sau mai tarziu............ Ca si Basescu  vor plati si astia daca-si vorbate joc de oameni. In cazul lui basescu si a celot de teapa ta "mamaliga va exploda" pre v-ati batut joc de popor dar ce-i mai rau sunt insultele pe care le proferati, amenintarile, indemnarea la anarhie. De ce nu ai iesit in strada ca sa manifestezi cand eram furati si jefuiti de tot ce aveam, insultati si loviti in propia demnitate de romani, cand s-a cerut strainatatii ca Romania sa fie penalizata  pe minciunile sustinatorilor basisti?  Du-te si te culca si nu te mai erija tu in salvatorul neamului romanesc prin actiunile tale..........................

Raspunsuri

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-20 18:35:59


Heil Hitler

#34422 Re: Re: "Trezirea"

2014-01-20 18:38:32

#34416: Cocollino - Re: "Trezirea"

Pai cred ca nu ai citit bine scrisoarea, sau nu ai citit-o pe toata. Eu tocmai ca vreau sa plateasca basescu si ai lui. Dara daca stam in casa nu or sa plateasca. Si nici cei de acum nu or sa plateasca la randul lor peste 3-4 ani.

Ce nu intelegi? Justitita e in mana lor, a politicienilor. Nu imi zice mie ca l-au bagat pe nastase si gata, au rezolvat treaba. hahaha...la cat au furat politicienii, toti, ar trebui sa construim numai puscarii anu asta sa aibe toti loc acolo.