Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

Adevar

#30654 Re:

2014-01-19 17:48

#7: -

ei bine, chiar poti sa o faci, poti semna de cate ori vrei tu, caci asta inseamna antena 3, nedemocratica, si deloc fair play, cum sa faceti o petitie care sa o pot semna folosin acelasi IP de cate ori vreau eu? chiar nu aveti deloc rusine, simt democratic si toate celelalte valori cu care ca laudati ca le sustineti? imi e rusine sa vad ca in Roamania din anul 2014 se mai intampla asa ceva...oameni buni, chiar sunteti atat de prost informati? chiar vi s-a spalat creierul? semnam orice petitie, orice zice dan voiculescu e aadevar, chiar am devenit zombi ai televiziunii, nu mai stim sa ne opunem la aceste pareri distorsionate si care nu au deloc adevar? de cand este rolul unei televiziuni sa demisioneze un presedinte? daca ati uitat cumva, dragi concetateni ai Romaniei, scopul si rolul unei televiziuni decente este acela de a fi obiectiv, de a informa corect cetateanul, si a-i da sansa acestuia sa fie liber arbitru si sa isi aleaga parerea,  dar voi, nesimtitii de la antena 3 o tineti de 2 ani pe aceleasi subiecte, subiecte care nu fac deloc cinste cetatenilor acestei tari. eu va sfatuiesc sa va mai ganditi si reganditi la strategia pe care o abordati, si sa icepeti sa va cautati locuri de munca, caci la un moment dat ipocritul de Dan Voiculescu tot va fi demascat, si abia astept sa vad cum va veti lungusi pe la alte televiziuni, si mai ales sa vad cum o sa va schimbati peste noapte parerile politice, si veti vi adeptii noilor sefi. deja eu m-am saturat sa mai deschid tv-ul, e prea multa mizerie acolo la voi, dar sa vad ca incercati sa fraieriti simplii cetateni, mi se pare de-a dreptul josnic. In concluzie, votati inca o data, ca doar e posibil, orice e posibil la antena 3, chiar sa votezi demiterea presedintelui de cae ori vrei tu. RUSINE voi Antena3!!!!

Raspunsuri


Musafir

#30761 Re: Re:

2014-01-19 18:06:54

#30654: Adevar - Re:

Tu esti unul+una+unu+3..

aici vorbim de peste 100 000 de cetateni, de romanii si ne jignesti cu nonsalanta.

realizezi proportia ?

Vizualizezi ce inseamna 100 000 de oameni .

interventiile voastre nu fac decat sa inrautateasca situatia.

Practic ii asmutiti impotriva voastra.

Buna treaba.