Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#13089

2014-01-10 17:26

DOMNULE GADEA!sint mama a doi copii cu studii superioare ,care, din cauza acestor politicieni pusi pe capatuiala,calcand in picioare onoarea propriului popor,au fost nevoiti sa paraseasca tara pentru a putea trai onest ,lasindu-si in urma propria familie! oare s-au intrebat vreo data ce simt mamele acestor copii care pt o bucata de piine s-au parasit propria tara?
nu cred,pt ca sint ff ocupati cu propasirea lor in defavoarea celor care i-au ales sa-i reprezinte!ma rog lui D-zeu sa simta ceea ce simt eu la sarbatori, cind in jurul mesei am 2 scaune goale[copii fiind peste ocean] din cauza lor.Dnul basescu sa plece la nana cu toata haita si sa ne lase!LASANEEEEEEE D-NULEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri


Musafir

#13171 Re:

2014-01-10 17:32:55

#13089: -

Doamna va inteleg.Noi suntem 3 frati care traim in Germania si am lasat parintii in Romania.Nu avem studii superiare dar avem colegi care au si doua facultati.Unul din colegii mei a fost director la un post de televiziune locala din Sibiu.Nu am timp sa va povestesc la ce abuzuri inimaginabile a fost supus de ciuma portocalie.Lucrul cel mai trist este ca pleaca materia cenusie din tara