Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Andrei D.

#12841 O intrebare pt Gogo Ologu

2013-12-01 14:24

Am o intrebare pentru tine, domnule GOGU OLOGU: ce parere ai despre cernev cornel? Dar sa detaliezi putin, te rog. Vreau sa ma conving de ceva anume.

Iar tu, mai Fota, nu il mai peria si pupa atata in fund pe diculoiu, ca el s-a aranjat, vice-presedinte PDL pe Valcea. Au dreptate oamenii cu iesitul la greva sau tu ai impresia tampita ca cei care nu mai rezista sunt toti cernevisti???? Esti bolnav omule....

Raspunsuri


Musafir

#12855 Re: O intrebare pt Gogo Ologuba andrei de mina sa ma iei,citeste si baga la cap

2013-12-01 15:21:48

#12841: Andrei D. - O intrebare pt Gogo Ologu

eu de 1an nu am facut altceva decit sa le spun adevarul despre acesti escroci cernevisti,care au pupat in fund puterea,vezi[vozganian,piperea,dan voiculescu,etc],tu nu intelegi s au esti de partea lui cernev,nu vezi ca oamenii au inteles si s au retras din sindicatul victoria[din 6s au700,au ramas doar vreo70]asa ca taci JANE eu nu pup eu nu tin cu tradatorii si nenorocitii care au incercat sa ma denigreze,santajeze si sa ma umileasca,de 1an de zile,intelegi [frate]s au nu pricepi ca fota nu poate fi umilit si ceea ce fac eu cu acesti escroci se numeste razboi personal,citeste din urma tot ce a scris prostul de fota,nu vreau sa ne dujmanim amindoi dupa 30 de ani de munca[gindestete bine,eu nu am luat gologani si nimeni nu ma poate denigra,nu au dreptul si nici nu le voi oferi ocazia,cu toate ca ghiocel a incercat o prin martie],ai inteles frate,daca nu treci sa stam de vorba mai mult,te saluta fota