Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#11180 Re: Re: Re: Noi proteste la Oltchim Ramnicu Valcea, angajatii cer plata salariilor restante

2013-11-06 11:57

#11176: - Re: Re: Noi proteste la Oltchim Ramnicu Valcea, angajatii cer plata salariilor restante

Analfabetule (da FOTA, de tine vorbesc), cine ti-a bagat ma petitia asta in cap ???? Lasa-ne si du-te la saiba ta, ca "ie" grele cu scrisurile pe aici! :))))

Analfabetii trebuie sa stea la sapa, la lopata. Si-asa cred ca esti mult supraevaluat de aia care te tin in subordine.

Normal, astept sa iti bagi, scoti toate dejectiile din capul ala prost al tau, ca doar atata stii!

PS Ca tot ii pupi pe portofel pe toti (expresie mult uzitata), ma pupi UN CUR si pe mine, ca tot esti pe val! :))))

Raspunsuri


Musafir

#11190 Re: Re: Re: Re: Noi proteste la Oltchim Ramnicu Valcea, angajatii cer plata salariilor restante

2013-11-06 14:57:21

#11180: - Re: Re: Re: Noi proteste la Oltchim Ramnicu Valcea, angajatii cer plata salariilor restante

da cernev ti ai aratat muianul cu adevarat mincamiai pula cu ghioca cu tot,dar in cur nu te pup eu, te pupa mumeta cu cernevistii aia platiti,tradatorilor,sa mi o sugeti pt ca nu am cuvinte si oricum oamenii au inteles;incep sa se retraga din sindilicatul viciiios;a lu pigus tot fota

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2013-11-06 16:10:44