Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Piperel devalizatorul

#9956 Trombonul PCC-ist a manglit RAMPLAST-ul

2013-10-13 10:45

Iacata se comise prima smenareala post insolventista de la Oltchim.
Ramplast fu smenarit de neamul PNL-isto Vosganianist.
Nea Piperius smecherul penalist elucubreaza in direct pe B1 TV cat de scula este el in insolventa de tip prepack.
Hai bre !!! Lasa-ne !!!!!!! Am vazut ce ai facut la Oltchim.
Ai luat destui bani degeaba.
Ia-l pe cucuveaua Cernevista pe ochelaristul retard si pe sudorul sofer + pe penalul Vosganian si vindeti gogosi la altii !!!!

Raspunsuri


Musafir

#9961 Re: Trombonul PCC-ist a manglit RAMPLAST-ul

2013-10-13 13:16:19

#9956: Piperel devalizatorul - Trombonul PCC-ist a manglit RAMPLAST-ul

Ionele, uiti sa spui mereu care este cauza ajungerii in aceasta situatie; asa cum ne-ai obisnuit deja cu minciunile tale, altii sunt de vina pentru gaura de 800 milioane eur; culmea nesimtirii sa vii sa spui ca in primul rand Cernev si cu Ghioca; de altfel nu ma mira, la ce tupeu ai.....

 

insa, inainte de toate as spune inca o data sa ne arati diploma ta de BAC (asta daca o ai) - in rest, maseaza-te un pic pe circumvolutiunile alea ale tale, tot mai netede, ca poate iti face bine!

S-a confirmat

#9962 de ce s-a suparat cheliuta

2013-10-13 13:25:46

#9956: Piperel devalizatorul - Trombonul PCC-ist a manglit RAMPLAST-ul

acata se comise prima smenareala post insolventista de la Oltchim.

sa ne explici TU cam cum se poate numi treaba similara Avicola petrecuta cu ceva timp in urma

Ramplast fu smenarit de neamul PNL-isto Vosganianist.

Fals : a fost vandut pentru ca altfel nu-ti dadea nimeni bani pt a supravietui; multumim Isarescu et comp

Nea Piperius smecherul penalist elucubreaza in direct pe B1 TV cat de scula este el in insolventa de tip prepack.
Hai bre !!! Lasa-ne !!!!!!! Am vazut ce ai facut la Oltchim.

intrebarea este ce ati facut voi la Oltchim, ca ce ai facut tu (tabele colorate).....


Ai luat destui bani degeaba.

Fals: judiciarii NU au luat nici un ban pana acum, minti ca o javra; problema este cand iei 300 milioane lei vechi pe luna, cand societatea este in colaps (mentorul tau Vera Preoteasa), plus cate si mai cate;

daca aduci pe profit societatea si o salvezi din mizeria in care au lasat-o niste nesimtiti ordinari (cum esti si tu) atunci no problem, sunt constient ca exista oameni care merita banii astia

 

Ia-l pe cucuveaua Cernevista pe ochelaristul retard si pe sudorul sofer + pe penalul Vosganian si vindeti gogosi la altii !!!!

gogosile ni le-ati bagat voi pana acum, de-aia am ajuns unde am ajuns, nesimtitule!