S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#1234 Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 20:47

#1233: mus. - Re: Re: Re: 1214 

 citeste ce s-a scris la pagina 47 si la comentariile 1201 pana la 1205 si dupa. sa fii sanatos. daca nu-ti convine ceva fa tu mai bine, dar nu mai fi gay ca-i de rau si nu inseamna civilizatie.

Raspunsuri

mus.

#1240 Re: Re: Re: Re: Re: 1214

2013-08-26 21:09:49

#1234: - Re: Re: Re: Re: 1214ca sa vezi cat esti de autosuficient si cat gresesti , afla ca nu sunt gay dar nici nu am nmic cu ce fac ei . daca fac ceva gresit Dumnezeu ii va judeca pana la proba contrarie sau JUDECATA DE APOI prefer sa am o atitudine intelegatoare .ei au existat intotdeauna , numai ca noi venim din intunericul comunismului si e normal ca unii care se inversuneaza sa ramana "oameni de bine ", sa reactioneze asa . problema noastra a romanilor e ca intotdeauna ne-am ocupat de lucruri nesemnificative si le-am tolerat si acceptat pe cele grave , cu adevarat grave si reale. un exemplu trist e ca inca la noi , femeia nu e egala barbatului , lucru care il intalnim la musulmani. asa ca mult mai grav e , ca in fiecare zi cel putin 100 de femei in romania sunt maltratate de catre "soti" ca sa nu mai spun cate mor zilnic de mana barbatului . sa recunoastem : aveti adanc inradacinata mentalitatea barbarilor care au trecut pe la noi , avem noroc cu marele genii care ne fac cinste in schimb ROMANIA e in mare masura formata inca din oameni gata sa reia ciomagul in mana la un simplu fluierat .si alta latura trista e ca inca marii intelectuali ai acestei tari stau in umbra si intr-un fel de lasitate privind nepasatori spectacolul. si ei tot romani sunt , si se pare ca lasitatea o avem in gene!




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...