S.O.S. familia!

Quoted post

musafir

#787 Re: Re: 786

2013-08-21 12:28

#786: Dana Captilin - Re:

te contrazici singura idioato ,viata ar fi o autoservire fara tine ,cu tine suna a impune servire , ,ai strans semanturile unui sat ceea ce insemna ca romania e pe drumul bun

Raspunsuri


Musafir

#789 Re: Re: Re: 786

2013-08-21 14:00:16

#787: musafir - Re: Re: 786

...idiot/idioatà esti tu, pentru cà, fiind "musafir" aici, nu ai un comportament "fair play" demn de un "musafir"...nu stii sà comunici, ai venit cu intentii agresive(caracteristica taberei de a càrei parte esti). Ce te sperie asa tare de lovesti cu vocabularul, dacà semnàturile strìnse doar de la "un sat", nu sìnt semnificative !?

Dana Captilin
Autorul acestei petitii

#810 Re: Re: Re: 786

2013-08-21 17:52:30

#787: musafir - Re: Re: 786

Esti musafir, ti-am pus la dispozitie cate ceva din tot ce sunt (am?) eu mai bun, ca o gazda buna.

Eu n-am strans nimic, oamenii se strang, se pare ca e vremea sa (ne) strangem. Unii inteleg, altii inca risipesc din bruma de umanitate pe care-o au si, din pacate, o fac atat de zgomotos, incat atunci cand tipi "IDIOATO", ma indepartezi si orice urmeaza sa spui nu aud, pt ca-s prea departe de tine.

Romania nu e substantiv, se scrie cu litere mari! ...dar ce frumoasa si tihnita e viata la sat! :)




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...