Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Alain

#2493 Re: ARGUMENTE? ARGUMENTELE TALE SUNT SA TE APERI PE TINE!

2013-03-31 17:00

#2492: Mihaita - ARGUMENTE? ARGUMENTELE TALE SUNT SA TE APERI PE TINE!

"AI DREPTATE" ALIENE! NU ESTE DICULOIU BUN.

sa zicem ca e un punct de plecare

DAR CU CE ESTE MAI BUN CERNEV?

pai, in principiu, omu' pare mai ancorat in realitate, pare muuult mai realist - banuiesc insa ca nu asta vrei sa auzi, poate nu e cu nimic mai bun, atunci hai sa gasim altul si mai bun, unde e?

DACA DICULOIU NU ESTE ANGAJATUL OLTCHIM (PENYTRU CA ESTE AL SLO) CERNEV AL CUI ANGAJAT ESTE?

angajat Oltchim - nu schimba cu nimic incompetenta lui diculoiu - acum culegeti rezultatele muncii lui sindicale de mai bine de 20 ani

NU CUMVA ESTE AL PCC.

chiar nu stiu, si nu cred - eu inteleg unde bati, numai ca, sabotarea nu a venit de la PCC ci de la altcineva

UNDE A FOST CERNEV VINERI. NU CUMVA LA BUCURESTI?

ba da, incercand sa repare ce a stricat diculoiu - sincer iti spun daca va lasa sa ieseati atunci cand trebuia, daca nu tratati cu ignore oamenii aia din cort aflati in greva foamei... ce sa zic....

NU CUMVA S-A INTALNIT CU PRIETENUL LUI (SI AL TAU) ZAREMBA?

eu stiu ca nu, faza tare este insa ca, prin Bucuresti Zaremba s-a intalnit cu Roibu... poftim fatalitate...

 

insa inca o data va rog, macar acum, hai sa ne unim fortele si sa facem ce trebuie, numiti un om sanatos la cap in locul lui diculoiu si haideti la discutii, inca se mai poate face ceva....

Raspunsuri

revolutia

#2499 Re: Re: ARGUMENTE? ARGUMENTELE TALE SUNT SA TE APERI PE TINE!

2013-03-31 17:34:47

#2493: Alain - Re: ARGUMENTE? ARGUMENTELE TALE SUNT SA TE APERI PE TINE!

nu mai conteaza cine e reprezentant ,voi chiar mai credeti ca se rezolva ceva ? cum a zis piper , faliment