Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

prost

/ #1107 unire, dar sa o stim si noi

2013-02-16 08:27

se pare ca mandria, ura si invidia sunt inca in vigoare

mai oxo, asa e cum zici, fara voi oamenii din sectie nu se poate face nimic, dar, cu ce contrazici cele spuse mai sus? Pai, oamenii aia pentru cine crezi ca au intrat in greva foamei? Nu pentru voi oamenii din sectie? Nu pe voi va asteptau in fata la proteste?

Nu vreti sa va vorbeasca Cernev? Nu Diculoiu? Pai sa iasa in fata sa va vorbeasca altul, mult mai capabil - unde e?

Nu-i vreti pe cernevisti? nu pe diculoisti? Pai iesiti mai voi, separat si luptati pentru ceva !
DAR iesiti fratilor !

Iar voi, astia cu pavilionul care munciti pe branci - las-o asa deocamdata, nu va victimizati pe aici, cu tot respectul pentru munca pecare o fac oamenii pe acolo - dar vezi ca unii exista doar pentru a avea grija de condica, doar nu suntem de ieri de azi pe aici - iar in ceea ce priveste studiile, tare imi e ca jumate din voi sunteti cu Brancoveanu sau mai stiu eu ce bombe....

insa de la userul oxo, asteptam sa ne prezinte o parte din intrigile lui cernev (despre care vorbeste mai sus) adica, hai sa o dam pe fata....
...cred ca suntem cam bolnavi de scenarita

in concluzie, nu stiu ce vi se transmite voua prin sectiile voastre, dar, daca aveti impresia ca 20 de oameni intra in greva foamei pentru ca sunt manipulati sau sa faca jocurile nu stiu cui, inseamna ca suntem bolnavi ...rau de tot

...dar, cum ziceam recent, mai bine stati linistiti in birouri, nu va coborati la nivelul cernevistilor.... niste prosti, nu-i asa?