Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Ghioca Emil

/ #278

2012-11-07 17:44

Ati putea sa va informati ca eu nu mai sunt membru UNPR din vara, imediat dupa alegerile locale, inainte sa inceapa prostestele la Oltchim. Incep sa cred ca astea sunt capacitatile voastre de gandire, din moment ce acuzati si nu stiti cu ce "bomboane" sa aruncati in oameni ca sa va iasa jucariile. Macar daca ar fi adevarat ce spuneti, poate v-ar mai crede lumea... Im schimb preferati sa dati din gura, in loc sa se gaseasca unul mai rasarit si sa umble dupa fundul meu ca sa imi vada actuala situatie politica (revin la ce am mai spus: ar fi o dezamagire totala pentru voi sa va convingeti ca nu sunt membrul niciunei formatiuni politice. Ar fi bine sa va cumpati servetele de pe acum...).

Cat despre apelativul "grataragiu", sunteti penibili. Si cel mai sarac om pune pe gratar o bucata de carne ca sa o manance cu familia. Am vazut ca ati scos poze cu mine de la iarba verde. Asa si? Daca voua vi se pare anormal, eu prefer sa imi gatesc mancarea. Daca voi o mancati cruda, sau muscati direct din animal, intoarceti-va la Preistorie, unde v-a ramas psihicul blocat! Voi nu ati gasit alt subiect de discutie, decat ce pun eu pe gratar la o margine de rau. Sunteti chiar caraghiosi.

Intr-adevar, chiar nu puteati sa dormiti noaptea de ciuda ca eu pun "elefanti" la fript pe Coasta de Azur... Jenant! Mai bine ati face altceva cu tusul Oltchimului decat sa printati lucruri irelevante.