Petiție în atenția lui Crin Antonescu


Musafir

/ #285

2012-08-01 17:03

Sunt vie, Doamne ajuta si nu am fost la vot. De ce?Pentru ca prin prezenta mea, a NOASTRA a celor multi care nu s-au prezentat si suntem mai bine de 70% (din cei 46,24%, 11,...% au fost voturi pentru BASESCU, iar din cele aprox. 35% cat au ramas in tabara usl, probabil mai mult de jumatate au fost fraudate), nu am vrut sa legiferez acest circ=referendum, comandat de patria muma a tov. Ilici = Rusia, care a costat o avere statul roman, bani care puteau fi folositi pentru alte probleme MARI pe care tara asta le are. Daca cei 2 mascarici: Ponta si Antonescu, alaturi de toti ceilalti maimutoi care ii sustin, erau oameni de valoare, ne-o aratau pana acum. Dar nu sunt decat niste demagogi, chiulangii, hoti, mincinosi…, oameni de nimic, niste ordinari, iar acum i-a vazut o lume intreaga. Obsedati numai de a lua locul lui Basescu, fara a demonstra ceva in schimb. S-au asociat toti josnicii, scursura societatii, care nu au nimic sfant. Au calcat impreuna legea cu succes penru a-si atinge scopul. Animati de ura si invidie, de multa, multa aroganta si prostie, nu dorindu-si sa faca ceva pentru Romania. Daca vroiau sa ajute tara, pe romani, nu tranteau acest referendum, care a tras de la buget o gramada de bani ce puteau fi folositi mult mai cu folos. In disperarea lor de a lua puterea, au devenit marionete perfecte pentru alde Voiculescu si mafia lui. Sa legiferez, prin prezenta mea la vot aceasta lovitura de stat? NICIODATA!!! ponta + antonescu = DEMISIA!!!!