Petitie impotriva petitiei de modificare barem EN 2012 rom.

Egal

/ #165 Re: NU !

2012-06-26 17:22

#17: Anonim :* - NU !

exact ai foarte mare dreptate te sustin propozitia ARE DEJA SUBIECT OAMENI BUNI DE CE NU VRETI SA INTELEGETI?noi care am votat pentru predicativa nu vrem ca voua sa nu va acorde nici un punct !vrem SA LE PUNCTEZE PE AMBELE si de ce spuneti ca e o nedreptate ?CEEA CE MA JENEAZA ESTE RASFOIREA DIFICILA sau cv de genu (Cine ma jeneaza?RASFOIREEEA are deja subiect deci ......si CE FACE RASFOIREA DIFICILA?MA JENEAZA ) Adevarul e ca poate fi AMBELE si da ar trebuii sa le puncteze pe ambele pai ori ne puncteaza drept ori nu ne puncteaza deloc decat sa ne dea 30 de sutimi din mila mie mai bine nu imi da sincer acum la noi e nedreptatea nu la voi si s-au strans 27 000 si ceva de voturi la recorectarea baremului deci va rog eu doar va rog sa nu ii mai jigniti pe cei care au pus predicativa si sa  nu ii luati la

misto si sa nu ziceti,,Datile 30 de sutimi macar pentru ca s-au chinuit sa judece'' sau cv de genu va rog! multumesc anticipat     Si nu ,nu  ne  ofticam deloc doar vrem sa stim adevarul daca stiau ca nu se ia dupa semantica de ce au dat aceasta propozitie ?! pffff anyway...succes sa luati note mari<3<3<3