Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic


Musafir

/ #82 Re:

2012-06-20 23:40

#11: -  

 subscriu...dar mai adaug inca ceva. ce facea "copilul minune al democratiei" - crin antonescu acum cativa ani? va spun eu injuar PSD-ul. Doamne nu am vazut asa lingai nicaieri. Acest om cred ca va scufunda de tot PNL-ul dar asta este alta problema(poate trebuie sa invete functia sinus, si este o vorba pe afara...sa te feresti sa cazi de sus unde esti acum crinisor ca nu te mai ridici nici tu nici partidul...).Cum sa se alieze PNL-ul cu cea mai prosta "conducere a PSD-ului.Cum sa il sprijine acest retardat de pnlist pe ponta in vederea trimiteri la consiliul europei?trebuie sa auziti ce tampeni , ce amenintari a facut la adresa presei...oare este sifilitic?asa se vorbeste dl-ule presedinte de partid?sa te luam cumva si pe tine la puricat? sa te intrebam cum de oare pe timpul tau s-a vandut tot ce se putea vinde de la BTT pe vremea cand erai ministrul tineretului si sportului? daca stau sa ma gandesc parca nici nu te-am vazut pe sticla vreaodata in perioada aia dar raul privind situatia tineretului pe vrema mandatului tau s-a facut...cred ca omul nu este in toate mintile. nu am mai auzit niciodata asa declaratii din partea a asa zisi 2 lideri de partid...ponta (poanta) si antonescu (crinisor copilul minune).