Sanctionarea Antena3, OTV, Realitatea TV , Romania TV


Musafir

/ #244 TEMEBLIZOARE sa se duca la gunoi, sa vina oamenii talentati la TV, sa avem ce vedea, ca platim bani

2012-05-31 14:48

Intr-adevar aveam deficiente la educatie si incitau la nationalism si ura de tara. SUbminarea autoritati este ceva foarte grav, si in biserica ne rugam pentru TARA noastra si sa le dea la Conducatori inima si minte, nu o conducere non stop atacata pe toate caile, noi nu facem nimica, totul se duce de rapa de la o zi la alta. DACA aceste tembeliziuni au RETETE bune si oameni destepti, asa cum apar sau vor sa para in ochii romanilor, sa aduca SOLUTII bune pentru tara, constructive;CREATIVE, emisiuni BUNE;  un salariu mare la o Televiziune, de pe urma reclamelor aiurea si ele, nu te poate motiva sa-ti urasi tara ata de mult si inclusiv pe noi, telespectatorii ; astfel incat sa o manjesti non stop, fara nici un cuvant bun , constructiv si fara sa le  pese de OCHII si URECHILE noastre si ale generatiilor tinere. Orice incalcare a regulamentului MAS MEDIA trebuie drastic sanctionat. Care de la TV , angajatii, are grija de copii mei??? ce vad ei? copii mei ce aud ei?? Violurile si crimele din tara, sau destrabalarile asa numitor V I P? femei si barabati destrabalati ? pana cand ma uit ca prostu la porcarii?? daca nu le pasa la Tembeliziuni nici macar o persoana ce face pe postul lor, eu zic sa plece de la TV, ca vin alti oameni , mai cinstiti si mai talentati, sunt multi someri si mult necaz in tara, nu ne mai faceti programe AIUREA si PROASTE ca nu va mai dam nimic, poate va tragem si mai rau de ureche,

DOAMNE AJUTA_NE pe toti!! AJUTA ROMANIA ca e tare atacata de dusmani !!! AMIN!!