Opriți asasinatele șoferilor in parcări!


Musafir

/ #10

2022-05-02 12:51

Buna ziua .Eu împreuna cu soțul suntem pe comunitate ,eu am 1 an de zile soțul meu 5 ani și pe Franța este cea mai mare problema și acuma ,se gazează șoferi in cabina și ii ia pe sus și i pune dezbrăcați in iarba sau alt loc aferent parcării.Avem și noi in firma colegi gazați pe Franța mai ales in zona Lion .Chiar azi am vorbit cu alți 2noi colegi care spuneau ca toată Franța e problema și mai grav li sa întâmplat in parcarea securizata Vemars au intrat peste ei ,fiind soț soție ,alții in acel TotaL de lângă parcare se sparge camioane una doua și sunt camere dar fata rezolvare ,dar in urma tragediei cu Mihai bărbatul ucis in inima nimeni numai coboară la ei din camion ,dar din păcate nu cred ca o sa se stopeze vreodată ,mie ca femeie mie frica sa dorm in camion pe Franța .soțul doarme in patul de sus ,eu jos ,va dați seama ,ne legam cu chingi cu ,blocatoare, pana intr o zi .Am ajuns sa ne fie frica și pe Spania acum ,dar nu e ca in Franța .Acolo se fura doar paleți sau motorina doar câteodată din camion carduri de alimentat sau ce mai găsește .Doamne ferește de mai rău!Sa dea domnul sa se rezolve ceva !Multumim frumos ptr înțelegere!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...