Vrem sa muncim!

excalibur

/ #122 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 18:34

#121: cetateanu' turmentat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

si pt ceilalti

vedeti ce mizerii de oameni sunteti, tablagiilor?  va baga cu pile la scolile de agenti, pompieri, jandarmi  si alte cursuri de armata. baga cu pile toti analfabetii proveniti din patura cea mai de jos a societatii, copii de tigani sau de analfabeti imbogatiti peste noapte.

uite ce caractere aveti! uite ce limbaj, ce vocabular, ce caractere!

aia care se da fata, 'Elena" cu limbajul ei de centurista si cei care ma injurati, vreti sa fiti incadrati pe spatele cetateanului, sa luati banii contribuabilului si voi ganditi in felul acesta referitor la cine are o opinie contrara opiniei voastre?

ce pacat ca niste scursuri sociale ca voi, NICIODATA in viata asta nu o sa ajunga sa stea de vorba cu d-nul Igas sau cu Basescu. NICIODATA! Niciodata, face to face! Poate numai prin niste mesaje pe facebook cum a pus oropsitul acela link. Dar niciodata nu vi se va raspunde! :)

sperati prosteste ca va vor angaja! cum mama supararii sa va angajeze cand ei au disponibilizat in masa! voi nu puteti sa ganditi macar atat? cu petitia asta va puteti sterge in partea pe care uneori o si folositi pt dejectiile verbale.

ceea ce nu intelegeti voi, este ca scolile de agenti, pompieri, jandarmi, nu ar mai functiona fara prostimea ca voi, doritoare de un salariu bunicel si de o functie in haina statului. si-ar pierde locurile de munca!

am sa-i supun d-nului ministru, ideea mea: sa va trimita in afganistan si pe unde mai sunt trupele pacii, pe acelasi salariu pe care l-ati fi luat in romania ca doar ati jurat sa va "aparati" tara.

eu va doresc tuturor sanatate si implinirea tuturor dorintelor! chiar si celor care m-au insultat! cea mai buna alternativa pt voi ar fi sa plecati la munca in italia, spania si pe unde mai sunt sclavi parintii vostri. am mai respira aer curat aici in tara! de fapt, d-asta se lupta si cei din guvern cu obtinerea de vize libere: PT CA MIZERIILE CA VOI SA SE DUCA DRAQ! :)