Vrem sa muncim!

Elena

/ #117 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

2011-12-13 03:03

#115: excalibur - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: calmati-va !!!

1.nu suntem una si aceeasi persoana,cunosc pe cineva care e in situatia tuturor absolventilor amanati si empatizez cu persoana aia, simt ca daca mi s-ar fi intamplat mie as lua-o razna sa stiu ca ultimii 2 ani ai vietii mele s-au scurs degeaba intr-o scoala mai bine zis un fel de penitenciar,foarte stricta si severa, pe care cei de la academie sigur nu o cunosc.daca 2 persoana au o parere diferita de a ta nu inseamna ca sunt una si aceeasi persoana, inseamna ca tu esti unul si acelasi tantalau.un incifrat in loviturile primite de la sistemul asta defect,care si a creat un mecanism defensiv de a se lupta cu oricine are cea mai mica legatura cu cei care l-au lovit.dar dusmanii tai nu sunt agentii de politie,esti chiar tu ca nu poti sa vezi dincolo de ei,sa vezi cacatul cel mare.

sfat:nu te mai uita la b1tv, informeaza te si incearca sa gandesti singur pentru tine.

pana la urmatoarea guvernare, din pacate ramane asta,da?nu mai fii ticalos si caine, te rog eu.ca data viitoare cand statul roman te inseala si dai de prosti care trantesc mucii-n fasole o sa-ti tai venele