Transformarea "Cateralei Neamului" in "Spitalul Neamului"


Musafir

/ #891

2016-07-16 22:31

Romania trebuie sa se trezeazsca,trebuie, si... ii este impus sa decida ptr viitorul ei,altfel va ajunge cu mult mai rau. Avem destule minti luminate in tara si peste hotare si oameni putenici moral ptr a putea ridica tara la nivelul care il merita,nu stiu de ce mai ridem de parlamentari ca dorm in scaune la sedintele publice, noi suntem cu mult mai rau,noi dormim pe noi insine,nu avem putere sa ne dam seama ca acesti oameni pe care noi ii iubim si ii votam ptr a ne face viata usoara ei ne mint cum pot mai bine sa poata sa ne smulga si ultima sperananta de-a lupta ptr bunul care ni se cuvine.Sunt Roman si imi iubesc tara...dar urasc mentalitatea cruda care face ca Romania sa fie gunoiul europei,si nu numai,si in special face totul mirsaveste ca poporul Roman sa-i sprijine sa poata sa-si atinga telul.Dragi Romani eu nu mai revin in tara,desi ma doare ,ptr ca acolo m-am nascut,am crescut am iubit,am urat si mi-am dezvoltat faculatatile mintale,Sufar ptr oameni care cred in aceia care ii conduc.Sustin aceasta cere,o fac ptr oamenii care au nevoie de un sprijin,sunt crestin si stiu ca Dumnezeu ne iubeste si va face dreptate.