Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

/ #636

2016-07-05 23:10

necunantatoarele nu trebie sa fie chinuite,amenitate , inpuscate se oameni care se cred ca il au in suflet pe DUMNEZEU de aceia a lasat DUMNEZEUjungla nu pentru oameni ci pentru animale Oare Andreea Marin se crede mai presus de lege?
Avem un parlament care face legile ....mai bune sau mai rele dar nu suntem in jungla sa ne cumparam toti arme ca ne e frica sa ne comportam ca oameni ce stiu ce inseamna sa cresti si animale domestice pe langa casa omului.
Ca nu sunt respectate conform legii nu inseamna sa le uiiiiiiicidem dupa bunul plac sau ca e strada noastra pe care unii abandoneaza necuvantatoare. rusine andreea marin sa iti fie ca ai dat cu mucii in fasole de data asta.Te-ai intrebat vreo data dece omul care da de mancare la un caine sau pisica dece nu-l sterilizeaza?...... taxa de sterilizare este enorm de mare pentru un iubitor de animale cu pensie de mizerie.
eu ca o iubitoare de animale ce sunt spun ca e mare jale cand vad ce mai arunca lumea la gunoi.....pui de pisici si pui de catei care in cutii de carton care in pungi de plastic unde nu mai au nici o scapare .daca taceai si faceai o canpanie de adoptie erei super iubita de noi iubitorii de animale ai ...festelitooooo rao zanooooooo...........