Examen National

Un consătean neindignat

/ #4607 Opinia mea referitoare la acest "micut" incident

2016-06-30 10:04

Salutari! Dupa felul elevat in care scriu ma puteti asemui foarte usor cu un alt pseudonim de aici "profesorul de matematica". Da, este adevarat. Nu sunt profesor de matematica, dar SUNT SUFICIENT DE CU CAPUL PE UMERI incat sa imi dau seama ca ati luat-o razna. Copiii de clasa a 8-a nu au gandirea nici macar cat a unei scanduri de lemn iar parintii idioti care stiu ce fel de plebe au acasa dar cu toate astea ei sustin pe aici ca AI LOR PRUNCI au dreptate (d-aia nu mai pot eu, de copiii vostri) le sar in ajutor si incep sa scrie pe aici cat mai multe comentarii cum ca ei ar fi dezavantajati si viitorul lor ar fi distrus. Daca este dupa cum sustin ei, iar viitorul le este "distrus", este numai din vina lor, si a voastra, parintii pulii. Pe aceasta cale intentionez si sa imi cer scuze pentru eventualele jigniri aduse la adresa voastra...sau nu. Ma doare in cur! Muie la toti inaptii si sper sa va vad numai in licee mecanice si sa-i lasati pe aia normali la cap in liceele bune! Va salut cu respect si inchei cu traditionalul "sa-mi bag pula in soarta voastra".