Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #47022 Re: VOI ATI PLECAT. EI AU RAMAS. SI AU RAMAS SI SALARIILE NESIMTITE. DECLARATII DE AVERE:

2016-06-02 18:17

#47011: - VOI ATI PLECAT. EI AU RAMAS. SI AU RAMAS SI SALARIILE NESIMTITE. DECLARATII DE AVERE: 

 

Administratorul special de la SC Oltchim Bogdan Stanescu raporteaza in cinstea alegerilor locale din 05.06.2016:" marile realizari "din ultimii 3 ani la Oltchim:: -am adus directori din Bucuresti carora le-am crescut salariile lunare nete de la 800 lei la 10 000 lei -am director de strategii menegeriale pentru a fi sigur de falimentul Oltchim - am 11 directori cu salarii lunare nete individuale de 10 000 lei care nu au nicio initiativa de evitare a falimentului Oltchim -am 7 sindicate care actioneaza fiecare pentu interesul grupului sau -am reusit sa rapotez profit fara sa achit 10 milioane euro (salarii si plati compensatorii) -am distrus Petrochimia Pitesi,dar am Director (cu salariu net lunar de 10 000 lei) la 100 salariati pe post de paza -am adus la tacere autoritatile locale,care nu ma intreaba despre soarta Oltchim Salariati Oltchim analizati si decideti daca directia pentru Oltchim si judetul Valcea este buna sau gresita!