DOMNULE PRIM MINISTRU, NU AMANATI LEGEA DARII IN PLATA!


Musafir

/ #24

2016-04-14 15:13

Domnule Primministru, cerd ca 800 000-1000 000 de oameni, la care daca mai adaugam si alte doua , trei milioane de aliati ai acetora, credca suntem suficient de multi care in sufletele noastre am suferit enorm de mult decand acesti camatari cu acte ne jefuiesc mai rau decat am fi in codru! Noi cand am facut aceste imprumuturi promisiunile lor fata de noi au fost destul de mieroase  in a ne indemna sa luam aceste credite, dadeau asigurari foarte raspicate ca sunt cele mai bune si sigure  oferte din partea bancii, ca ulterior sa ne trezim cu ''plasa de proportii chiar din partea celor care ne promiteau stabilitate si siguranta . Va rog, in numele meu si al ator sute de mii de consumatori, SA NU CONTESTATI ACEATA LEGE LA CCR! Consider ca acel numar de parlamentari nu sunt usor de icnorat si ca si dumneavoastra asa ca si domniile lor , trebuie sa fiti; nu impotriva noastra ci sa fiti alaturi de noi si sa fiti de acord cu ceea ce au votat in unanimitate parlamentul ROMA IEI ! in deplina speranta ca veti intelege suferinta acestui mare numar de familii, si i speranta ca veti fi alaturi de noi VA MULTUMIM!